Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak miért szeretik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért szeretik jobban párkapcsolat szempontjából is a kiélt nőket?

Figyelt kérdés
Az ilyen nők csinálhatnak bármit, meg is csalhatják a párjukat, de akkor sem szakítanának velük. Mi lehet a titkuk?
2014. szept. 5. 16:45
 1/8 A kérdező kommentje:
Senki nem ír?
2014. szept. 5. 16:54
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy emiatt szeretne valakit jobban a párja egy hosszútávú, komoly kapcsolatban, de kevésbé sem.

Tudod, ha valakit úgy igazán szeretünk, boldogok vagyunk vele, benne találjuk meg a szerelmünket, a társunkat, nem az lesz a legjelentősebb szempont, hogy valamikor, sok évvel ezelőtt fiatalon, mielőtt még egyáltalán tudtunk volna egymásról, esetleg a másiknak sok kapcsolata, vagy több kalandja is volt-e, vagy sem.


A kérdés másik fele megint más lapra tartozik: ugyanis ha valaki elvakultan, szinte betegesen rajong a másikért, nem lát a rózsaszín ködtől, vagy társfüggő, akkor könnyen lehet, hogy elnéz, megbocsát a párjának egy-két megcsalást. Ez teljesen független attól, hogy kiélt-e, vagy nem kiélt, vagy akár szűzen ment a kapcsolatba. Ha valakinek túl sokat megbocsátunk, azt nem az előélete miatt tesszük, hanem főleg a félelmeink, a túlzott ragaszkodásunk, vagy az elvakult szerelem miatt.

2014. szept. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mert azok nem férfiak hanem kutyák.
2014. szept. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De egy olyan nőnek aki nem sok férfival volt, annak tuti nem bocsátanának meg egy szakítást. Sőt egy tisztességes nőt jobban ott is hagynak hiába volt hűséges.
2014. szept. 5. 16:58
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

hülyeség,ez nálad igaz maximum,


egyébként pont azért mert csicskák,az erősebbhez vonzódnak,mert gyengék, mennek a magabiztosabb,lazább nő után aki játszik velük,a tisztességessel meg ők tudják ugyanezt megcsinálni.

2014. szept. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%

Nekem nem kell kiélt nő, köszönöm szépen. Akkor sem kéne, ha nagyon vonzódna hozzám. Nem tudnám semmibe sem venni. Ez van. És nem, nem éltem magam is olyan "kiélős" életet, így nem vagyok képmutató. Nem kell feltétlen, hogy szűz legyen (nem hátrány mondjuk), de azért na...


Akinek az ilyen kell, anélkül hidd el, hogy jobban jártál. Ennyi.

2014. szept. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hidd el, elég sok olyat láttam már, hogy a régebben "tisztességes", nem kiélt nő agyba-főbe csalta a férjét, aztán világra szóló marakodás közepette mentek szét, de olyat is, hogy olyan emberek, akik már sok kapcsolaton túl voltak, tehát mondhatni "kiélték magukat" (bár szerintem elég hülye egy kifejezés ez) nyugodt és boldog életet éltek le együtt.


Nem hiszem el, hogy csak azért bocsátanának meg valakinek többet, mert a te szavaiddal élve "kiélt". Ne haragudj, de nem ezt látom.

Talán csak akkor, ha már az elején mindketten úgy állnak hozzá, hogy inkább nyitott kapcsolatról van szó.

2014. szept. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gyávák,lúzerek,kapcsolatfüggők!
2014. szept. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!