Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyu0022 kérdése:

Mi történt a barátommal?

Figyelt kérdés
5 hónapja vagyok együtt a pasimmal. 1 hete kezdett el furcsán viselkedni, mikor közölte velem hogy neki az edzése és a tanulás az első. Először arra gondoltam haragszik rám mivel nem szeretek eljárni ilyen étterem félékbe és ez sok veszekedést okozott. Azt mondta hogy nem tudja mi legyen kettőnkkel mert unja a veszekedéseket. Másnap találkoztunk de ott vokt egyik barátnőm és engem szinte levegőnek nézett és csak vele beszélt. Este beszéltem vele és kérdeztem hogy szeret e de kikerülte a témát es annyit mondott hogy nem akar szakitani. Mondtam neki hogy oké bárhova elmegyek vele de mikor? A válasza az volt hogy nemtudja mert nincs ideje. Mikor interneten szoktunk beszélni este mindig szokott smileyt irni vagy szivet mikor elköszönt legalább akkor és jóéjt kivánt, de mostanába nem szokta. Annyit ir "hali" és elmegy... Kérdeztem mi a baj de mindig csak semmi volt a válasz... Miért változott meg ennyire? Mit csináljak?
2014. szept. 18. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Megunt... Van ilyen... fiatalok közt egy kapcsolat kb fél év alatt kinyúlik, ha nem vagytok egymásnak teremtve..


Persze később is történhet gond, de akkor a kapcsolat már elmélyült, nyomósabb indokokkal szokott szétmenni..


Örülj neki, hogy már most lelép :)

2014. szept. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát igen ennek a kapcsolatnak szerintem annyi :/
2014. szept. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hagyd el menni....Szanalmas egy alak...Gyerek eszu.
2014. szept. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!