Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Főleg kicsit idősebb hölgyek:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főleg kicsit idősebb hölgyek: nektek is egyetlen igazi szerelmetek volt? N22

Figyelt kérdés
Három férfival volt kapcsolatom, egy nagyon hosszú, 5 éves. Megvoltunk, de végül kiderült, nem vagyunk egymásba szerelmesek. A második fél évig tartott, a fiú dobott engem. Most van a harmadik, érzem, hogy ő az igazi. Pont olyan, akire mindig is vágytam, kívül belül. lelkileg, vérmérsékletileg, szexualitásban is nagyon passzol hozzám, ugyan az a szenvedélyünk. Külsőre is nagyon megfogott, nem az a tipikus férfiszépség, inkább mackó alkat, de nagyon cuki és szexi:) Imádom az illatát, igazából csak vele tudtam életemben igazán jót szeretkezni. Viszont 20 évvel idősebb nálam, engem ez nem zavar. Nem akarom,hogy ezek után más érjen hozzám. Csak rá tudok gondolni. Hiába is lenne másik, így nem tudnám szeretni. valaki volt hasonló helyzetben?
2014. szept. 18. 23:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, ezt lehet érezni. Mondjuk nem írtad, hogy mióta vagy együtt vele, de egy idő után úgyis kiismered, amikor felszáll a rózsaszín köd.
2014. szept. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát nemtom, szerintem se zavarjon a korkülönbség, kivéve ha már a 10 évfordulótokat ünneplitek, akkor kicsit gáz lenne.

csokinyuszi

2014. szept. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mikor te 50 leszel ő 70 éves vén trotty.
2014. szept. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
8 hónapja ismerem, 4hónapja tart:)
2014. szept. 18. 23:16
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy nagy szerelmem volt, vele nagyon rövid ideig tartott,több éve már(10 éve kezdődött) és most azt hiszem már 2éve megvan az igazi :)


Engem is külsőre fogott meg,pedig nem az a tipikus jópasi,de én helyesnek látom.Magas is,amit szintén imádok.A szexről meg inkább nem beszélnék,mert vele a legjobb,pedig már jópár férfival lefeküdtem.

2014. szept. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ja bocsi,azt lehagytam, hogy belsőre is tökéletes... kedves, hihetetlenül okos, értelmes,ami különösen tetszik benne. Még a hülye dolgait is szeretem.

26N

2014. szept. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Amikor szerelembe esek, többnyire azt érzem, h ő az igazi.

Nyilván ez nem sokszor fordul elő.


Négy hónap után ez az érzés normális, még nem szállt le a rózsaszín köd. Ha csitul a kezdeti megfelelés kényzer


Én 24 évesen ismertem meg egy nálam 29 évvel idősebb férfit... rohattul nem illünk össze, és kb fél évig volt a nagy lángolás, mégis úgy érzem, h mindekinél több, messze túlszárnyal mindent... nekem ő az igazi.

2014. szept. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jajj, félig küldtem el:


Szóval, ha csitul a megfelelés kényszer, akkor látod igazán, h ő e az ő.

Viszont nagy esélyed vanrá, mert szerintem az a párkapcsolat, ahol nincs meg a nagy szerelem az elején.. hát szóval....

2014. szept. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!