Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan becsüljem meg a páromat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan becsüljem meg a páromat?

Figyelt kérdés

Lassan 3 éve, hogy együtt vagyok a barátommal.

Az a gondom, hogy ha minden rendben, nem érzem jól magam mellette. Ezt úgy értem, hogy pl. ha találkozni kell vele, akkor már gyomorgörcsöm van, mert nem akarok, nem akarok vele beszélni, és szó szerint rosszul vagyok.

Ha meg nincs mellettem, akkor meg hiányzik, és bármit megadnék, hogy vele legyek, már rosszul vagyok, hogy nem lehetek vele.

Tudom, hogy furcsán hangzik, de már én sem értem a helyzetet. Ő nem tudja, hogy ez így van, és szeretem is, amit érez rajtam.

Voltam pszichológusnál, tanácsot kérni, de nem jutottam sokra.

EGyszerűen nem értem ezt a szélsőséges helyzetet. Ha nincs velem ammikor lefogyok a stressztől(2 hét alatt jött le rólam 5 kiló), csak rá gondolok...amikor meg velem van, akkor meg úgy érzem, mintha be lennék zárva.

19 éves vagyok.

Kérlek ne ítéljetek el, de nem tudom, hogy éehetne ebből kimászni.

Volt, hogy szakítottunk, de akkor én még rosszabbul voltam, mint ő. Nem látom a megoldást, mert egyszerűen ebben akármit lépek, az nekem "rossz". Volt valaki így?


2014. szept. 18. 23:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te vágysz egy párkapcsolatra, csak épp nem vele.. és nem konkrétan ő hiányzik, hanem az, hogy legyen veled valaki (de nem ő, mert vele nem érzed jól magad, ha együtt vagytok).
2014. szept. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
És amúgy nem mindig van jó megoldás, szóval lehet ebben a helyzetben hiába várnál arra.. van olyan, hogy két rossz közül kell a kevésbé rosszat választani. Döntsd el neked melyik melyik: tovább együtt lenni a barátoddal, akivel igazából már nem akarsz együtt lenni, valszeg csak a megszokás tart vissza, vagy kilépni a kapcsolatból, és újra magányosnak lenni.
2014. szept. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Se veled - se nélküled kapcsolat. Nem vagy vele egyedül. Van valami benne, ami vonz, ezért újra akarod látni, hiányzik. Valami más meg bosszant, taszít, nem klappol, ezért kényelmetlenül érzed magad a társaságában. Erre jön a ragaszkodás, a megszokás, ami maradásra bír, közben meg szenvedsz. Nem veled van a baj, nem vagy "bolond", inkább az a baj, hogy egyáltlán találkoztatok ti ketten. Ha maradsz, szenvedsz, ha kilépsz, szintúgy fájni fog - ámde az idő nagyszerű gyógyír, és ezzel esélyt adsz mindkettőtöknek egy jobb, teljesebb kapcsolatra. Én azt javaslom vess ennek véget. Ha viszont maradsz, akkor derítsd ki mi okoz neked rossz érzést, mikor vele vagy, és beszéljétek ezt meg. Ha orvosolható, kaptok egy esélyt, ha nem, akkor mégiscsak jobb kint, mint bent...
2014. szept. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3. vagyok, az első+második is jól beszél!!
2014. szept. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!