Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megpofoztam a páromat? Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpofoztam a páromat? Ez szégyenletes dolog, vagy megérdemelte?

Figyelt kérdés

Sose voltam az a hős feminista felfogású, és undorítónak tartottam, ha egy nő megpofoz egy férfit, mert ezzel maga alá rendeli, de nem úgy hogy méltósággal, hanem erőszakkal. Nem mindegy.

Viszont a párom pár hónapja a fejébe vette hogy biztos megcsalom (pedig nem, csak fáradt vagyok), és annyira a rögeszméjévé vált a dolog, hogy már k.urvának nevez, ha olyanja van, megkérdezte már azt is hogy kinek a fa.szát szopkodom a munkahelyemen. Tegnap azzal állt elő hogy mindenki szerint csak kihasználom őt, és azt beszélik, hogy szakítson velem, vagy szüneteljünk, majd a szünet alatt kb. 5-6 pasival fogok kefélni, és sírva könyörgöm magam vissza hozzá. Amikor ezt elmondta, lekevertem neki egy pofont, de tiszta erőből. Nem tudom helyretenni ezt most magamban. Jól tettem, vagy undorító dolog volt? Azelőtt soha nem pofoztam meg, se őt, se az exemet.

Nem értem, miért generál problémát, ha nincs. Igaz mostanában nem nagyon kívánom, pont emiatt, mert úgy kezel mintha a tulajdona lennék. De miért magyarázza be hogy megcsalom? Sose voltam egy nagy pasizós, pedig jól nézek ki, de biztos van bennem valami fura, mert sose nyomulnak rám, ha akarnék se tudnék félrelépni.

Megérdemelte a pofont?



2014. szept. 18. 10:06
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
76%

Nem volt szép az biztos. Nem verekszünk!

Viszont már régen szakítanod kellett volna vele.

Tudod?

Szamarat elölről, lovat hátulról őrültet semmilyen irányból nem közelítünk meg ;)

2014. szept. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
77%
Jogos volt. Ha ok nélkül így meggyanúsít.
2014. szept. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
De eddig nem volt ilyen! Eddig kedves volt, rajongott értem, szeretett. Most kezdte csak egy pár hónapja. És már nem bírtam idegekkel. Amikor ilyen szemét dolgokat vág a fejemhez, elképzelem hogy addig ütöm amíg mozog. De sose fajultam tettlegességig.
2014. szept. 18. 10:11
 4/43 anonim ***** válasza:
90%
Én sem pofozkodnék, de.. Azért van az a szint, ahol ez már jár.
2014. szept. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
84%

Én sem vagyok ilyen, viszont egyszer én is megpofoztam az exemet teljes erőmből, mert olyasmit írt egy lánnyal hogy találkozzanak hasonlók. Tudni kell ez nem az első volt. Hála Istennek hogy vége lett ennek a kapcsolatomnak, pedig szerettem!


Szerintem nagyon is jól tetted. Egyszer belefér, nehogy már azt hidjék a férfiak hogy ők bármit megtehetnek és azt mondhatnak a másiknak amit csak akarnak. Ráadásul elég csúnya dolgokat mondott neked holott lehet épp ő az aki félrelép a tudtod nélkül...

2014. szept. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
96%
Vedd úgy "észhez-térítő" pofont adtál neki. Viszont ha nem tanul ebből és ilyen lesz továbbra is hozzád, hagyd el.
2014. szept. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
17%

Valamiben biztos te is hibás vagy. Miért hiszi azt hogy megcsalod? Talán nem elégíted ki? Fáradt vagy? És ugyan mitől? Talán szénbányában dolgozol?


Hát ez a pofon vagy helyre rakta a párod, vagy inkább végérvényesen is segített a döntésben, és elhagy.

2014. szept. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
26%
te kis domina ... ez benned a fura, ezért nem nyomulnak rád, mert látszik rajtad
2014. szept. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
Sokat dolgozom, sokkal többet, mint ő, nem mondom hogy fizikai munkát, de agyilag nagyon lerombol, főleg ha ő is még rátesz egy lapáttal. Nem tudom miért nem kívánom mostanában, de valahogy már nem vagyok olyan mint régen. Ezt hozta ki belőlem a nemtörődömségével. Aztán egyik jött a másik után.
2014. szept. 18. 10:20
 10/43 anonim ***** válasza:
96%

Ő adta az első pofont neked. Az ember sokkal sérülékenyebb lelkileg.

Te úgy kezdted, hogy visszaütöttél

2014. szept. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!