Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan alszotok a párotokkal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan alszotok a párotokkal?

Figyelt kérdés
:)

2014. szept. 19. 00:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nevetel???
2014. szept. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sehogy. Nincs párom. :(
2014. szept. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mélyen. :-)
2014. szept. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Külön. Ő már más ágyában, én pedig a sajátomban.


23/F

2014. szept. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
29%
sehogy, én mindíg másnál alszok nincs fix :)
2014. szept. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Együttalvásnál a pózra gondoltam.

Persze a mélyen, a hortyogva, sehogy is válasz a kérdésre, csak alapból nem úgy értettem.

És igen, mosolygok. Baj?

2014. szept. 19. 00:54
 7/11 anonim ***** válasza:
4-es, csak úgy megsúgom: akkor már nem a párod.
2014. szept. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha lenne kivel, akkor kiflibe.:D
2014. szept. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

0:55-ös!


Tudom, de gondolom levágtad, nem? Próbáltam picit irónia irányába haladni...

2014. szept. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Mi általában összebújva alszunk el, reggel meg olykor úgy is ébredünk, csak más pózban, néha meg full az ágy másik felén.

Általában ő térre vágyik, én meg bújós vagyok, megyek utána, de már kezdi megszokni.

Amúgy van sok pózunk, köztük a kifli :) Ha elfordul, én ezt szoktam "bevetni" odabújok a hátához. Máskor meg ő az enyémhez. Van, hogy a vállán/mellkasán alszok el, egyik lábam a lábain, félig oldalt félig hason, csak elég nehéz rajta megtalálnom a tökéletes pózt, de 2 perc ficergés után azért sikerülni szokott. Olykor ő is alszik a mellkasomra hajtva a fejét. Aztán álmunkban mindketten helyezkedünk, szóval néha éjszaka, mikor pár percre félig-meddig felébredek, szokott ott lenni minden :D Volt már, hogy kezünk lábunk olyan kuszaságban volt össze vissza, hogy meg kellett mozdítsam melyik az enyém. Fordulunk egymás felé, meg háttal, de én még háttal is kieszközlöm, hogy valahol azért összeérjünk. Ha külön ébredünk, egy percre azért rosszul szokott esni, de persze aztán mindig tudatosul bennem, hogy biztos álmunkban elzsibbadtunk, és úgy volt kényelmes, vagy a párom felébred valamikor hajnalban, és mikor visszafeküdt, biztos nem akart megriasztani.

2014. szept. 19. 01:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!