Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy félig roma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy félig roma fiú szerelme erősebb és komolyabban is veszi a kapcsolatot szóval ragaszkodóbb mint egy magyar fiú?

Figyelt kérdés
Nem kérek rasszista megjegyzéseket, kíváncsi vagyok hogy mit gondolnak elről az emberek.

2014. szept. 19. 16:46
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
veled meg mi van? azt a két kedves valaszolónak írtam akik olyan szépen válaszoltak..
2014. szept. 19. 17:05
 12/21 anonim ***** válasza:
40%

Kérdező, ne foglalkozz velük. Ha te szereted akkor legyetek boldogok, mások véleménye nem számit. Ilyen emberekkel, mint az itt lévők, ne törődj. Szánalmas a viselkedésük.

- 5. voltam

2014. szept. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
74%
Nem látom az összefüggést...
2014. szept. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
55%
de egy idióta vagy... mi a franc köze van a szerelemnek a származáshoz? ha jobban szeret mint az eddigiek az sem azért van mert roma, de az ilyenek mint te inkább ne szaporodjanak, igy is túl sok hülye van már
2014. szept. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 AtyeszLL ***** válasza:
50%
A cigányoknál nem a nő a család eleje. Mindenből a férfi kap először, és a legtöbbet. Igények, kaja, pénz, mind a ff-é. Szakítani pedig csak úgy tudnak, hogy kétszer biztosan kint van a rendőrség. Okos ember más kárából tanul. Palácsik Timi is hitte, hogy Damu Roland jó gyerek.
2014. szept. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
58%
nem vagyok rasszista, de az ember színe fehér..
2014. szept. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
70%

Tudod az a helyzet, hogy te vagy beszűkült látókörű.

Ha nem volnál az, fel sem merülne benned ez a kérdés, mert tudnád, hogy MINDEN EGYÉNFÜGGŐ.

Sem nem ragaszkodóbbak, sem nem kevésbé azok, mint mások.. EGYÉNKÉNT lehet az, de azért, mert félig roma, nem..


Provokatív kamu kérdés, jelentem!

2014. szept. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
41%
Most nem azért, de ha egy fehér ember ilyet kérdez, akkor egy cigány szintjén van! :D 8 elemis... Hogy függene össze ez a kettő? Ez nem színtől függ, hanem embertől! De ezt Te nem fogod felfogni ésszel az előbb írtak miatt! :D Már eleve a feltevés is nevetséges...
2014. szept. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
93%

"Szerintetek egy félig roma fiú szerelme erősebb és komolyabban is veszi a kapcsolatot szóval ragaszkodóbb mint egy magyar fiú?"

"Nem mindenki ugyan olyan, beszűkült látókörű emberek vagytok!"


Ne haragudj kérdező, de ezen én olyan jót röhögtem! :D Te magad mondod, hogy mindenki másmilyen, de mégis elvárod tőlünk, hogy egy népcsoportot általánosítsunk. Annak, hogy ki mennyire szeret, rohadtul nincs köze az illető származáshoz.

2014. szept. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
47%
Ez egyénenként változik, nincs faji különbség.
2014. szept. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!