Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy növelhetném az önbizalmam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy növelhetném az önbizalmam?

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyok együtt a barátommal. Nem tartom magam vmi szépnek, és mindig attól félek h talál vki olyat akivel nem tudok versenyezni. Ő mondta h nem kell aggódnom. Csak néha rám jön h én nem vok elég jó neki. Mit tehetnék ez ellen?
2010. jan. 20. 10:43
 1/9 A kérdező kommentje:
20L és 23F
2010. jan. 20. 10:43
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha párod meg van veled elégedve, akkor tényleg nincs miért aggódnod. Ha nagyon rosszul érzed magad a bőrödben, akkor próbálj ki valami újat az öltözködésben, vegyél csinos ruhákat, menj el fodrászhoz, kozmetikushoz, de ha nem akarod erre "pazarolni" a pénzed, akkor keresgélj szépségápolási cikkeket a neten, és próbáld magadnak csinálni. Sportolj, táplálkozz egészségesen, hogy legyen tiszta és feszes a bőröd. Szerintem ezek sokat segítenek az önbizalom növelésében, legalább is én így vagyok vele. :)
2010. jan. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az önbizalmad növelni nem egy egyszerű dolog,leghamarabb te kell szeresd magad,mondogasd naponta többször a tükör előtt hogy milyen jól nézel ki,meg hogy gyönyörű vagy,én naponta többször tükörbe nézek és elmondom,21 fiú vagyok.

Egyik lánynak mondtam még ezt és sok sikerrel járt,most már elégedett magával.

2010. jan. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

csak ezzel ne hogy túlzásokba essetek és rajtatok kívül nem fog létezni senki:ki a legszebb?

-Én,ja:)

2010. jan. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Előző, elhiheted, hogy az önbizalomhiányosok nem lesznek egyik napról a másikra beképzeltek. Az egész arról szól, hogy elfogadja magát. (szerintem)
2010. jan. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
azért mondom hogy nem egyszerű a dolog,ha magad szereted akkor van önbizalmad is,nem kell félni olyan dolgoktól amik benned vagy téged zavarnak,mert másnak lehet hogy pont az tetszik,győzd le a félelmeidet.
2010. jan. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
persze,de láttam már ilyet,nem véletlen írtam,annyira el volt az illető magától dőlve,hogy szerintem még maga se tudta hogy miért.
2010. jan. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Aki a hibát keresi, az a hibát fogja megtalálni. És sanszos, hogy nem veszi észre a maga szépségét. Fejben dől el minden.
2010. jan. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ha te vagy a legszebb a világon, akkor is nézni fog más csajokat az utcán, a neten, mert ilyenek a pasik, a lényeg, legyél olyan, amilyennek magadat imádod, ne a pasi miatt
2010. jan. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!