Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemisták! Ti hogyan oldjátok meg a találkozásotokat a párotokkal ha koleszosok vagytok? Minden hétvégén azért sikerül megejteni a találkozást, vagy van, h csak 2 hét múlva látjátok egymást?

Figyelt kérdés
És ha mindkét fél egyetemista, úgy nehezebb mintha pl az egyik fél dolgozna? Mert ugye a tanulás nem elhanyagolható dolog és minden embernek más-más az időigénye tanulás téren... Bővebb válaszok, vélemények is jöhetnek! :)
2014. szept. 20. 12:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem vagyok se egyetemista és barátnőm sincs de szerintem ugyan úgy oldják meg mint azok akik távkapcsolatban élnek, tehát hétvégente találkoznak. Elvégre egyetemi időszak alatt ők is távkapcsolatban vannak.
2014. szept. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a barátom egyetemista, én még középiskolás vagyok, általában 2 hetente tudunk találkozni. nagyon rossz, mert mindig szörnyen hiányzik :(
2014. szept. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!