Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék, hogy ne így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy ne így gondolkodjon a Párom? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szóval az lenne a dolog, hogy Párom állandóan mindenben csak a negatív dolgot látja meg, és ha valami nem úgy történik, ahogy ő eltervezi, akkor mint az ökör megy neki az első embernek aki a közelében van és támogatja, legtöbb esetben én. Hajtja, hogy ő mennyire rossz, semmire nem jó, meg hasonló nyalánkságok. Hiába mondom neki, hogy rosszul gondolkozik, mindig rátrónfol, hogy de neki soha nem sikerül semmi, és csakis vele tolhatnak ki állandóan. Iskolába járunk még OKJ-re, és kicsit más a világnézete, mint az átlagnak. És egyik tanárának állítólag nem tetszik, amit a világról gondol, és erre, mert csak VELE tolhatnka ki nem mással, majd ha vizsgázik, csak NEKI, úgy intézi a tanár, hogy Ő megbukjon. Hiába mondok Neki bármit is, mert a tanár VELE megteheti, mert Ő a rossz, szerencsétlen, csicska stb...Igyekszem türelmes lenni hozzá, de mindig én vagyok beállítva a hülyének, mert nem a negatív dolgokat mondom felé. De ha azt meg elkezdeném, akkor meg hát ugye hogy iagazam volt, mehetsz a másikhoz kategóriájú szövegeket nyomná. Mit tehetnék, mégis mi a gond vele, hogy nem tud egy kicsit sem pozitív lenni?

2014. szept. 20. 13:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha mindent megtanul,akkor nem fogják megbuktató.

Amúgy hosszabbtávon romboló személyiség a párod.

2014. szept. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Biztosan van valami hátul ütője, hogy valaki ennyire negatív beállítottságú és mindenben csak a rosszat látja. Érte a párodat esetleg valami sérelem, vagy gyerekkorában valami rossz hatás?

Nem tudom, hogy mennyire ismered a vonzás törvényét. Röviden, amire gondolsz, azt vonzod be. Mivel a párod állandóan negatívra gondol, ezért automatikusan rossz és negatív dolgok fognak vele addig történni, amíg meg nem változik. Ezt próbáld meg vele valahogy megértetni. Nézzétek meg együtt a Titok című filmet, hát ha ennek hatására észbe kap egy kicsit.

Viszont ha emiatt a nézete miatt a tanár megbuktatja, akkor szerintem kérjétek a doga felülvizsgálatát. Szerintem azért a tanár nem fog az állásával játszani, mert azért egy ilyen magánügy miatt ha valakit meghúznak, az már szerintem eléggé büntetendő. A párod tanuljon rendesen, készüljetek együtt a vizsgára.

2014. szept. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!