Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek komoly az a pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek komoly az a pasi, aki hagyja, hogy ilyen kihívóan öltözzön a barátnője nyilvánosan?

Figyelt kérdés

25 körüliek mind a ketten. A csaj egyik buliban úgy jelent meg, hogy pont középen látszott ki a bugyija, tehát igen kihívóan.

Én legalábbis nem engedném meg, hogy az én párom ENNYIRE kihívóan öltözzön, csak otthon.


Szerintetek? Az ilyen pasi komoly?


2014. szept. 21. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy komoly.... Kb tojik bele a nőjébe azon kívül, hogy kirakatba akarja tenni.

Ha mégis szereti, akkor pedig buta, vagy igénytelen.

2014. szept. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Mi ezzel a baj? Teljesen normális a fiú, akár sokkal többet is lehet hagyni.
2014. szept. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
28%

Egyszer az en kedvesem elindult velem total bor pirosban: piros borcsizma, felig kituno cicik es rovid bor szoknya es ruha, es MINDEN ferfi NYALAZOTT tole az uton.


Megmondtam neki: "Figyelj ez nagyon megalazo volt szamomra. Ha azt szeretned hogy udvaroljak neked akkor kerlek ahhoz tartsd magad hogy mar nem MASSAL kell megkivantasd magad hanem velem." Azutan ugy dontott hogy kevesbe lessz kihivo. HABAR meg kell emlitenem azt hogy sajnos O onmaga SEMMIT sem valtozott csupan egy kulso kenyszernek engedelmeskedett. Szoval TEVEDES volt reszemrol ezt kerni tole. Szakitanom kellett volna amit nemreg tettem meg, par hete.

2014. szept. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Igen,én például el is várom,hogy a lány kirívó legyen,minnél rövidebb szoknya,cicis felső,combfix,magassarkú akár,nőies járás,kiengedett hosszú dús haj.


Bámulják csak meg,figyelj nincsen önbizalom hiányom és nem is vagyok féltékeny egyáltalán,mert tudni kell mi kell a nőknek és kész.

Én imádom ha ribisen öltözködik és el is várom.

Farmer-póló-sportcípő kombótól herótom van számomra a nő nagyon feszes cuccokban jár,miniszoknyába,combfixbe.


27Ffi

2014. szept. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%

4. Az a cuki, ha ott az orrod előtt meg is dugja pár ember, és te sem úszod meg, ha tenni próbálsz ellene. Remélem, így jársz hamarosan.

Ha 27 évesen ettől lesz önbizalmad, akkor sürgősen meg kéne keresned egy szakembert.

Vannak belső értékek is, amik a te barátnődben nincsenek meg, te meg azokat irigyelnéd, de nagyon.

2014. szept. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%

Miért dugná meg,figyelj én általában úgy lerendezem a lányt,hogy nem kell neki senki más,konkrétan reszket,meg ,,ilyet még senki se tett velem" ő mondta.

Oda vittem fel ahova még soha de soha nem járt.


Én azt mondom,hogy ha otthon megkapja a kaviárt nagykanállal akkor nem fog elmenni,mert van önbizalmam és nem telepszek rá.


Ez a baj ebben az országban,hogyha valaki vállalja a véleményét és az elüt egyből lehülyézik.

Hát igen ez Magyarország,látszik is a színvonal itthon.

2014. szept. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!