Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti milyen gyakran szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen gyakran szoktatok találkozni a párotokkal? (Nem távkapcsolat esetén)

Figyelt kérdés
Meséltem a barátnőimnek, hogy heti egyszer találkozunk a barátommal, és hogy én ezt elég kevésnek érzem. Erre szinte letámadtak, hogy miért, az a normális, ők is annyiszor találkoznak a barátjukkal, és már évek óta együtt vannak. Nekem ez nagyon furcsa, főleg hogy tényleg egy városban laknak. Ti mit gondoltok?
2014. szept. 21. 12:10
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Mi igyekszünk kétszer is találkozni egy héten, de ennél több nem fér bele, sajnos néha ennyi sem. Én a heti egyet kevésnek érzem, de nyilván van, amikor "ennyire futja".
2014. szept. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap találkozunk. Kivéve, ha éppen nem vagyunk egy városban.
2014. szept. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Eddig egyetemen találkoztunk naponta, de most már gyakorlaton vagyunk, így kevesebbet tudunk találkozni, mert amúgy 80 kilométerre vagyunk egymástól. Általában hétvégére átmegyünk egymáshoz, de van, hogy hétközben is meg tudjuk oldani, így kb. 3 napot együtt vagyunk a héten.

Egyébként személyes vélemény: szerintem is kevés a heti egy alkalom, de sok mindentől függhet, hogy miért csak ennyi.

2014. szept. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Eddig heti szinten kétszer találkoztunk,de mindkettőnk életvitele olyan,hogy ha együtt maradunk,az egynek is örülni fogunk.Bár a lényeg nem ez szerintem,hanem hogy tudjuk értékelni az együtt töltött időt.
2014. szept. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%

hétvégéken

bőven jó így

2014. szept. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi minden nap (de nem alszunk együtt), kivéve a hétvége, mert az úgy néz ki, hogy csütörtök estétől ott ragadok nála szombatig, aztán a szombati programról már mindenki egyedül megy haza, vasárnap egyedül vagyunk, aztán hétfőtől ismét együtt. 27l
2014. szept. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!