Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Menny esély van arra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menny esély van arra, hogy egy távkapcsolat (kb.1300 km) működjön?

Figyelt kérdés
Szerintem közel semmi esélye nincs, de azért érdekel, hogy valakinek van-e tapasztalata ezzel kapcsolatban. Amúgy egy hónapot töltöttem a sráccal külföldön és nem sokára megyek haza.

2014. szept. 19. 11:53
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
23 évesek vagyunk
2014. szept. 19. 11:53
 2/11 anonim ***** válasza:
Semmi!
2014. szept. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha nincs lehetőség rendszeres, viszonylag gyakori találkozásra, akkor esélytelen.

Ha esetleg már egy régóta működő, jól bejáratott párkapcsolat lenne, és pl. munka miatt az egyik fél külföldre kényszerül, határozott időre, azt ki lehet bírni.

2014. szept. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Esély sincs rá.Bocsi a rövid,és velős válaszért
2014. szept. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nekem van tapasztaltom távkapcsolat terén. Ha igazán szeretitek egymást és kitartotok egymás mellett itt ott 1-1 tali mellett működhet. 23 évesen azért már van olyan szinten agyilag egy ember hogy tudjon mérlegelni. + ha már dolgoztok elkezdhettek közös lakásra spórolni akkor csak pár évet lennétek "távúton"
2014. szept. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Köztünk pont 1300 km volt, azóta már együtt élünk. Havonta legalább egyszer találkoztunk, pár napra.
2014. szept. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 PearlDiver ***** válasza:
Leghamarabb mikor tudnátok egymás közelébe költözni? És addig milyen gyakran tudnátok reálisan találkozni? Ha ezekre nincs megnyugtató válasz, akkor felejtős.
2014. szept. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
1 év múlva végzünk az egyetemmel mindketten. Utána mindketten tervezünk németországba költözni, szóval ott lehetnénk együtt. A srác amúgy görög.
2014. szept. 21. 12:01
 9/11 A kérdező kommentje:
Addig meg szerintem reálisan kb 2 havonta tudnánk találkozni...
2014. szept. 21. 12:03
 10/11 anonim ***** válasza:

1 évig volt köztünk 1200 km minden nap de tényleg minden nap beszéltünk és körülbelül havonta ,2 havonta találkoztunk

Ma már a felesége vagyok és együtt élünk Németországban ;)

2018. júl. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!