Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti tolerálnátok, ha a barátoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti tolerálnátok, ha a barátotok/barátnőtök napi szinten füvezne?

Figyelt kérdés
Én nem dohányzok és nem is füvezek, a barátom viszont napi szinten, néha akkor is, ha vele vagyok, ő nagyon természetesnek veszi ezt. Annyira nem zavar, hogy emiatt szakítsak vele, de azért bennem van, hogy jobb lenne, ha nem csinálná, vagy legalább nem ilyen gyakran, félek, hogy így az igazi énjét nem is ismerhetem teljesen. Mi a véleményetek erről, ti hogyan kezelnétek ezt? 18/L a barátom 22
2014. szept. 21. 16:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Majd amikor elviszik a rendõrök, nézhetsz. Meg amikot erre megy el a fizetésetek. De nincs vele baj... ááá dehogy.
2014. szept. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy nem, számomra ez nem elfogadható.
2014. szept. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Számomra se lenne az, de sajnos beleszerettem
2014. szept. 21. 16:58
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Anyádat is biztosan szereted, mégis az a célod, hogy elköltözz tõle.
2014. szept. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
nem is járnék vele
2014. szept. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
49%
állítsd kompromisszum elé vagy te vagy a fű. toleráld amég nem lesz beteg, olyankor nem kívánja a szervezet akkor nem fog szívni aztán ne engedd hogy gyógyulás után visszaszokjon
2014. szept. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Nekem ez sok lenne, nem bírnám elfogadni.
2014. szept. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
100%

Ki van zárva.

Volt már közöm füvező pasihoz, nem fog semmilyen kompromisszumra hajlani.

Tudom, hogy most nagy a szerelem, de én a helyedben otthagynám.

2014. szept. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
15%

Hülyeség ez a terroristáskodás, h Te vagy a fű... Ha szereted, fogadd el, ne próbáld megváltoztatni, csak mondd el, hogy "Te örülnél, ha..".

(nekem nem férne bele)

2014. szept. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nem, nem foglalkozom drogosokkal. Épp elég, hogy én dohányzom, nem kell egy nagyobb hülyeség!
2014. szept. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!