Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire tolerálnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tolerálnátok, ha a barátnőtök legjobb barátja egy fiú lenne?

Figyelt kérdés
Érdemes ilyenkor összebarátkozni a sráccal?
2011. jún. 26. 12:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%
Te akkor ha jól értem, akkor a pasija vagy a lánynak, ugye? Ezt simán tolerálni kell, a legjobb barátjától a lány úgyse akar semmit, hiszen veled jár, ez csak egy barátság, nem kell túl misztifikálni, csak épp egy srác az illető. Legyél vele jóba, ismerd meg, de nem kötelező vele totálba összehaverkodni, csak lazán.
2011. jún. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
65%

Na most meg fogsz lepődni, de nekem (két lány kivételével) az ÖSSZES ismerősöm, haverom és barátom férfi :)

Most megkérdeztem a páromat: "Felőlem"

Nem hinném, hogy zavarná... Téged se zavarjon... Ha meg akar csalni, akkor úgyis megcsal, egy fiú barát nem növeli (és persze nem is csökkenti) ennek az esélyét :)

Gondolj arra, hogy ha bármi lenne vele a barátságon felül, úgysem ismernéd :)

Nyugodtan haverkodj vele, de nem kell barátkoznotok, ha pl neked nem szimpatikus a srác (nálunk is így van :))


Remélem, segítettem. Ha van még kérdésed, tedd fel és válaszolok, ha tudok :)


Tessa

2011. jún. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a legjobb barátom fiú, nagyon jóbarátok vagyunk már régóta, a barátom tolerálja, sőt, megismertettem őket egymással és ők is bírják egymást nagyon. ;D

Úgyhogy szerintem toleráld,és barátkozz össze vele. :)

2011. jún. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ha évek óta barátok és nem többek, miért pont most alakulna ki köztük bármi, ami fenyegetné a helyzetemet?
2011. jún. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és nekem is többségben vannak a fiú barátaim/haverjaim. Lányból alig van 1-2. :S igaz ezen szeretnék változtatni, dehát ezvan, a fiúkkal jobban kijövök. :D és a barátom ezt el is fogadja, emrt tudja, hogy senki nem kell nekem Rajta kívül :)

(3. voltam)

2011. jún. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó fej és megbízom benne, akkor tolerálnám. Azért néha nem árt résen lenni, vannak olyan "legjobb barátok", akik időnként belesz@rnak a ventillátorba.
2011. jún. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, szval csak pepitában tudok válaszolni. Ahhoz ismerni kéne a lányt (esetedben fiút), de általában simán tolerálnám, nem vagyok nagyon féltékenykedős típus. De ha a lány (pasi :D) láthatóan szerelmes és flörtöl is a pasimmal (barátnőddel :D), akkor nem nagyon bírnám.
2011. jún. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)


Eddig már 2-szer buliztunk együtt, de nem beszéltem vele 3 mondatnál többet.

Már 8 éve ismerik egymást, sok közös élményük van, nagyon szeretik egymást. Sokszor mennek el kettesben ide-oda (mozi, séta, állatkert), tudom, hogy nem csalna meg vele, mert nem az esete, de azért mégis...na. :)

2011. jún. 26. 12:42
 9/19 A kérdező kommentje:
Amúgy a srác régen járni akart a barátnőmmel (még évekkel ezelőtt).
2011. jún. 26. 12:43
 10/19 anonim ***** válasza:
46%

"ma 12:39" vagyok


Most ezért a lányok keményen le fognak pontozni, de ha én vagyok a pasija, akkor a barátnőm ne a "legjobb barátjával" mászkáljon kettesben, hanem velem. Az OK, hogy néha összefutnak, megbeszélik, ha van valami, de alapból onnantól ne a másiknak öntse ki a lelkét, meg nem a másikkal töltse az idejét, hanem velem. Ettől függetlenül megmaradhat a barátja, de mindenki fejében annak kell tisztának lenni, hogy a lány elsődleges társa én vagyok és nem a másik srác. Természetesen ez részemről is működik, én is elfeledkezem azokról a lányokról, akikkel bizalmas viszonyban vagyok.

Azt tapasztalom amúgy, hogy lányoknak elég könnyen lesz ilyen "legjobb barátjuk", akár a párkapcsolatuk mellett, én is voltam már ilyen, 2x is. Nem jönnek össze velük általában, esetleg csak majdnem. Igazából nem a megcsalástól kell tartani, hanem egy ilyen helyzet azt jelzi, hogy a lánynak a pasija nem elég, hanem csak pl. szexre, szórakozásra, néha dumálni jó vele, de a lelkét, az érzéseit megtartja a "legjobb barátnak". Ez szerintem a kapcsolat egésze szempontjából rossz.

2011. jún. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!