Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám leküzdeni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám leküzdeni a gátlásaimat, hogy jól menjen minden? Miért nem megy? Miért vagyok ilyen?

Figyelt kérdés

Egyszerűen tehetetlen vagyok a lányokkal szemben! Nem tudok velük beszélgetni, ha odamegyek hozzájuk vagy véletlenül ketten maradunk mert otthagynak minket ( ez példa volt ) egyszerűen nem tudok semmiről beszélni velük. Egyik haver őszintén elmondta nekem, hogy tök átlagos kinézetem van meg szerinte lenne is esélyem lányoknál, meg a lányok szerint sem vagyok csúnya. Ha nagy nehezen ráveszem magam arra, hogy megpróbálok velük beszélni, akkor is csak olyan lényegtelen, meg jelentéktelen, az élettel össze nem függő dolgokról kezdek össze vissza beszélni.. Nem tudom elérni azt, hogy ők kérdezzenek vissza vagy beszéljenek folyamatosan nekem amit letudok reagálni. Mert kinézetre rendben van minden , de mikor elkezdenék beszélni egy lánnyal, én úgy gondolom, hogy egyből azt gondolja, úristen ez a gyerek, holott külsőre meg minden rendben. Mit lehet ilyenkor csinálni? kezdem feladni.. Kérem segítsetek nekem!!


Nem kérek a retardált válaszokból.


Köszi.


2014. szept. 21. 18:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem fordulj pszichológushoz. Vagy segít, vagy továbbküld olyasvalakihez, aki tud segíteni. Nem szégyen szakemberhez fordulni, azért van!
2014. szept. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2014. szept. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!