Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nyuszi vagyok?

Figyelt kérdés
Na tehát ez is úgy kezdődik, mint a legtöbb szerelmi történet: Van egy lány akiért megveszek, jó barátok vagyunk azonban ha bármilyen olyan témára kerülne sor, ami a szerelemmel kapcsolatos akkor vagy nézünk egymásra, mint borjú az új kapura, vagy pedig hebegek, habogok nem tudok kinyögni egy épkézláb mondatot. Az van, hogy én ezt a lányt nagyon szeretem, de nem tudom megmondani neki a fent leírt indokokból. Nagyon félénk lány, így az, hogy testi érintkezéssel fejezzem ki magam teljesen kizárva. Lányok és fiúk ötletét egyaránt várja egy gyáva tizenöt éves srác!
2014. szept. 21. 19:44
 1/5 RRR ***** válasza:
100%

hát írd le neki

és add a kezébe

azzal,hogy nem tudod elmondani szavakban amit érzel iránta

és nézz rá tágra nyílt, epedő szemekkel

2014. szept. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha ugy megy akkor kerdezd meg facebook-on. Ki az olyan szemelytelen. De ugy talan jobban megy. Vagy ird le neki egy levelbe s tedd a taskajaba. ;)

Sok sikert baratom! :)

2014. szept. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Tojjál csokitojást!
2014. szept. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az első kettőnek köszönöm, a harmadiknak meg majd tojok a szájába :)
2014. szept. 21. 19:52
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak a lúzerek vallanak szerelmet egyoldalúan. Kérdezd meg a lányt, hogy lenne-e kedve valami közös programhoz, sétálni, kiállítást nézni stb. Barátkozz vele, beszélgessetek sokat. Nem kell soha megmondanod neki azt, hogy szereted egészen addig, amíg meg nem fogja egyszer a kezedet és meg nem csókolod.


Nem kell félni, a lányok is emberek. Szeretnek beszélgetni, barátkozni, sétálni, fagyizni. Szeretik, ha valaki normális, emberként közeledik hozzájuk. És utálják a direkt nyomulást.


Szóval semmiképpen ne azzal foglalkozz most, hogyan valld be neki hogy szerelmes vagy belé. Hanem menj hozzá oda bátran hozzá és kérdezd meg, milyen volt a hétvégéje. Vagy találj ki valami indokot, megírta-e a leckét stb. Beszélgess vele egyre többet, legyél közvetlen és laza. Ne akarj szerelmet vallani.

2014. szept. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!