Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított velem amiért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem amiért nem feküdtem le vele. Akkor nem is szeretett?

Figyelt kérdés

1 hónapja voltunk együtt, és mondtam neki h még nem akarom, mert még nincs meg köztünk a kellő bizalom. Aztán szakított velem, merthogy szenved amiért úgy akar, és nem kaphat meg. De akkor nem is volt szerelmes belém, ugye?

20/L


2014. szept. 21. 21:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
21%

Nem biztos.

Én 29 éves vagyok de maximum 2 hét szokott eltelni míg szexre kerül a sor. Hiába szeretem, van ami kell.


Jelenlegi párommal 9 nap után feküdtünk le, és már majdnem 4 éve együtt vagyunk.

2014. szept. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
és még a puncid sem szeretgethette..
2014. szept. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
52%

"Hiába szeretem, van ami kell. "


Akkor nincs szeretet igazán, mert fontosabb az hogy "van ami kell"

2014. szept. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ez a "szenved, mert nem kaphat meg" szöveg már 50 évvel ezelőtt is ismert volt. Jellemző az ifjú titánokra, akik abban a korban vannak, amikor bármit-bárkit-bármikor.
2014. szept. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Te valami okostojás vagy 44%-os?? Mondjuk nemhiába vagy annyi...
2014. szept. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ne sajnald!
2014. szept. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!