Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az baj, ha otthon ülős háziass...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj, ha otthon ülős háziasszony típus vagyok? 23/L

Figyelt kérdés
Randizgatok egy sráccal, aki kb minden este elmegy valahova szórakozni a barátaival. Furcsálja, hogy én szeretek otthon lenni esténként és ha heti egyszer kimegyek a barátaimmal, az nekem bőven elég.
2014. szept. 22. 00:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én nem bírnám ki egy bulizós lány mellett, inkább vagyok olyan, mint Te. Nyugi, az erősebbik nemből is van, aki nem kell, hogy bulizzon, elvan otthon is.


23/F

2014. szept. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Amúgy ő nagyon szoegalmas és megcsinálja az összes dolgát, mielőtt elmegy a haverokkal. A főztömet is szereti, szóval nekem nincs ezzel bajom, csak ő furcsállja, hogy nekem miért jobb otthon maradni, mint elmenni esténként.
2014. szept. 22. 10:26
 13/14 anonim ***** válasza:

Ja hát ha rendes pasi, és nem iszik olyan sokat, hanem tényleg csak szórakozni megy, akkor oké. De sajnos mivel nem vagy vele, van rá esély hogy megcsal, illetve más csajok tapadnak rá a buliban. És mivel te otthon ülsz, ő meg a haverjai csak nevetnek rajtad.

Nem akarok farkast kiáltani, de ez szokott lenni.

2014. szept. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Van akinek baj, van akinek nem. Én a két kezemen meg tudom számolni, hányszor voltam bulizni, így pl. az én szememben totál bulis vagy azzal, hogy hetente kimész.
2014. nov. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!