Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza a volt barátom?

Figyelt kérdés
Egyszerűen ő az életem szerelme ,de elhagyott és más tetszik neki. Unalmas vagyok neki,nem is tetszek nem érzi magát jól velem. Azt hittem ő is szeret engem annira,mint én.. Kedves volt mindig, lehet csak kellett neki valaki? de hát 4 évet voltunk együtt..vissza tudom szerezni valahogy?
2014. szept. 22. 11:36
 1/7 anonim ***** válasza:

4 évig úgy voltatok együtt, hogy nem érezte jól magát veled és még csak nem is tetszettél neki?

nekem ez gyanús.

próbáld vele fenntartani a kapcsolatot

2014. szept. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én se nagyon értem ezt,de ezekszerint így van vagy nem tudom a dolgot hovatenni..ma este is azt álmodtam,hogy megölel és csókolózunk annyira jó volt.. nagyon hiányzik :( de elege van belőlem
2014. szept. 22. 11:41
 3/7 anonim ***** válasza:
hagyd a pcsába, velem is ez volt 6 év után, nem szeretett csak el volt velem, ahogy vissza hallottam más embertől.
2014. szept. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ez ugye nem komoly? nem tudom elhinni,hogy léteznek ennyire papucs férfiak.. minden vágyam teljesítette egyből ugrott ha valami baj volt velem meg minden. tőle is kérdeztem,ha ennyire nem akar minek találkozik velem? válasz: mert te erőlteted.. őőő mivan? ha valakivel nem akarok azzal nem találkozok nem? vagy ennyire sajnálna? nem értem!!
2014. szept. 22. 11:47
 5/7 anonim ***** válasza:

haverjának azt mondta,hogy nem önszántából volt velem(persze, 6évig.. hihető) mindig kimutatta,hogy szeret és másnak is mondta,hogy szeret engem, éreztem is.. vagy kurv.ajó színész volt. sosem tudom már meg :)


vagy azért mondja,mert büszke és dacos vagy mert már nem szeret és így gondol vissza arra a 4 évre.

2014. szept. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha megakarod magad alázni, akkor hajrá,szerezd vissza... az őszinteség a legjobb indok
2014. szept. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy lett vége, hány évesek vagytok?
2014. szept. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!