Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Seítsetek!? Az egész ugy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Seítsetek!? Az egész ugy kezdödött hogy volt egy legjobb haverom meg annak a csaja meg én!

Figyelt kérdés
Teltek múltak az évek én a csajjal nagyon joba lettem a pasija elment fösulira és a csajjal még találkozgattunk! Mivel egyre többet taliztunk a pasijával összevesztem közbe és a csajjal mélyebb kapcsolatom lett! Egy hegyibulin végül Csokoloztunk! Utánna meg egyre jobb lett köztünk a helyzet minden nap taliztunk minden nap smároltunk egymásba habarodtunk! De a lány nem akar, nekem azt mondja nem mer szakitani a barátjával! Igy ez az egész titok! De a csaj hiába emlitem hogy szakitson vele csak halasztja az egészet engem meg nagyon bánt hogy igazándibol az utcán meg sem foghatom a kezét meg sem csokolhatom és igy engem nagyon bánt! De nem tudom mégis mit tegyek szeretem de ez nem mehet igy mert ha ö is szeret akkor tennie kéne valamit nem? Mit tegyek?
2014. szept. 22. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
a) Nem szeret vagy B) szeret, de tart tőle, hogy tönkreteszi a ti barátságotokat esetleg c) csak kihasznál arra az időre, amíg a pasi a főiskolán van. Szerintem hagyd abba ezt a viszonyt. Tudod, nem érdemes átúszni a tengert egy olyanért aki a pocsolyába se lépne bele.
2014. szept. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 csabika1971 ***** válasza:

Egy a biztos nem szeret! Te csak egy pótlék vagy a számára, veled vigasztalódik mert a szerelme hanyagolja. Ez neked semmiképpen nem nyerő.

Tudom sz'r ügy de ez van. Hagyd ott, mert ebből ezután már nem valószínű semmi jó. Mert kis lelkecskéjét gyógyítja veled: "Jó nő vagyok én még, mert pasinak kellenék. Majd csak vissza jön hozzám."

Te meg számára igazából nem is létezel.

Nem akartalak meg bántani, de ha nem hiszel nekem. Idővel majd rájössz magadtól is.

2014. szept. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 csabika1971 ***** válasza:
*mert más pasinak kellenék.
2014. szept. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is csak ilyesmi válaszokra számítottam nagyon köszönöm!!
2014. szept. 23. 05:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!