Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel motiváljam magamat szakítás után?

Figyelt kérdés

Szakított velem a párom. Tudom hogy nem érdemelt meg, mert nem becsült meg, értékesebbnek tartom magamat mint ahogy velem bánt, de így is rossz. Hiányzik, nagyon sokat gondolok rá. Rossz belegondolni, hogy már nem lesz része az életemnek. :( Eddig az motivált mindenben hogy ő van nekem, de így már ez sincs. Legszívesebben csak feküdnék, filmeznék és nassiznék egész nap. De mivelhogy tudom, h ez a legrosszabb amit tehetek, ezért próbálom értelmes dolgokkal lekötni magam, edzek, takarítok és hasonlók. Jól esne pár szó, pár jó tanács, h hogyan vészeljem át a következő időszakot.

20/L


2014. szept. 22. 17:25
 1/2 anonim ***** válasza:
pofozgasd,ujjazd magad,járj el kondiba gyúrsz,feszesedsz,szoli,buli
2014. szept. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a helyzetben vagyok most, és tudom, hogy nagyon nehéz. Először is ne olvasgass tőle üzeneteket, ne nézegess képeket, tedd el a tőle kapott dolgokat szem elől. Nem kell kidobni, hiszen ezek emlékek. Ne nézegesd facebookon, hogy mit csinál, ki lesz az ismerőse, állítsd be, hogy ne jelenjen meg. És akkor ha "tiszta a terep", csak gondold át, hogy mi mindenhez lenne kedved, amit esetleg mellette nem tettél meg, vedd elő azt a könyvet, ami helyett mindig azt választottad, hogy vele találkozz, próbálj rákoncentrálni a feladataidra, menj el a barátnőkkel, pár nap múlva menj el bulizni, próbáld jól érezni magad egy másik ember nélkül, hiszen Te vagy felelős a saját boldogságodért, nem egy másik ember, mert az emberek kiszámíthatatlanok. Az élet megy tovább, és ahogy telnek a napok hidd el, egyre könnyebb lesz. Persze, hogy agyalni fogsz rajta, hiszen ő egy részed volt eddig. De ne a szép emlékeken agyalj (még ne, majd idővel!), koncentrálj arra, mi a jó abban, hogy nem folytattátok. Tudom ez eleinte nagyon nehéz, mert ilyenkor a szép emlékek, illetve az általa kitöltött minden napok, a tőle kapott életkedv hirtelen hiánya kerül szem elé, minden olyan üres. Fáj, hogy nem beszéltek, hogy nem ölel át. De gondolj bele, mitől jobb ez így, mintha vele lennél? Nem érdemelt meg téged, nem becsült meg eléggé, akkor igenis, jobbat érdemelsz ennél. Jobb, hogy most történt ez, mert így még van időd megtalálni bőven azt, aki majd jobban tud szeretni és tisztelni. Semmi értelme nem lett volna egy olyan ember mellett maradni, aki nem értékel eléggé.
2014. szept. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!