Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet a riválisom?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki nagyon tetszik, de vannak neki más lány barátai is. A legtöbbjük másik országból van, így kevés az esélye, hogy találkozzanak. De nem tudom miért, féltékeny vagyok azokra a lányokra. Az egyik nekem ia az ismerőseim között van skype-n, és elég jól kijöttünk, de mikor megtudta, hogy én is barátkozok azzal a bizonyos sráccal, valahogy elidegenült, és nem ír vissza. Igen, egy kicsit féltékeny vagyok erre a csajra, mert a fiú majdnem mindig ír vele, meg játszik, és velem nem szokott, csak akkor ha én írok rá. De miért lett ennyire undok, hogy nem ír vissza, holott fent van? Kérlek, segítsetek, mit tegyek!

2014. szept. 22. 18:28
 1/2 anonim ***** válasza:
A lányok ilyenek. Azt is védik, ami még nem az övéké. Szerintem te is csináltál már ilyet. Mit tegyél? Próbálj sok közös témát találni a pasival. A lányt meg hagyd, ha vissza se ír, majd meggondolja magát. :)
2014. szept. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszod :)
2014. szept. 24. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!