Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm mostanában állandóa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm mostanában állandóan jön nekem a női hisztijeivel. Mit csináljak, hogy végre leálljon ezzel? Az összes csaj ilyen?

Figyelt kérdés
Teljesen rákattant arra, hogy ha nem mondom el senkinek, hogy van valakim, akkor nem is akarok tőle semmi komolyat. Nem értem miért lényeg neki, hogy a családom és a barátaim tudjanak róla. Fordított esetben engem nem zavarna, hogy eltitkol. Ő meg kiakad ilyen semmi dolgon. Mondtam neki, hogy én ilyen zárkózott vagyok, legyen kicsit toleránsabb. De nem érti. Azt mondja, hogy eddig ő tett meg mindent a kapcsolatunkért és most én jövök. De nekem meg nagyon kellemetlen lenne ez. Ezen kívül az miatt is hisztizik, ha egy neten megismert csajjal meg akarnék inni kettesben vmit. Az a baja, hogy év elején még ezzel a csajjal akartam volna összejönni, csak aztán ő inkább egy helyi pasit választott akivel azóta szakítottak. A csajjal még sosem taliztam élőben, de nagyon kíváncsi vagyok rá, ezt írtam is neki facebookon, amit a barátnőm meglátott, és ezen szintén kiakadt. Csajok, mire jó ez a sok hiszti ilyen semmi dolgok miatt?

2014. szept. 21. 13:37
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
41%
Egy időben én is hisztiztem sokat és feleslegesen. Leállítani nem fogod tudni, inkább fejezd ki neki minél jobban, hogy TE őt szereted.
2014. szept. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem jogos a barátnőd kiakadása. Én is kiakadnék, legalábbis rosszul esne ha ilye(neke)t tenne a pasim. 16/L
2014. szept. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
97%
Gyanus vagy nekem Don Juan :)
2014. szept. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
100%
ma 13:39 jol mondja!
2014. szept. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert ez női szemmel nézve nem a"semmi dolog" kategória. Én is kiakadnék, ha egy idő után nem vállalna fel a párom vagy ha más vadidegen nővel szeretne megismerkedni, akivel régebben járni szeretett volna. 32N
2014. szept. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 A kérdező kommentje:
Ha szerintetek ez nem a semmi kategória, akkor meg tudnátok indokolni, hogy miért nem az? Csak hogy én is megértsem.
2014. szept. 21. 13:42
 7/55 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jogosan akad ki. Szerinted az mégis mi, hogy egy olyan csajjal akarsz találkozni akivel még összejöttél volna az év elején. Aztán gondolom összejöttél a bnőddel, mert más nem volt éppen...
2014. szept. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit képzeld magad a helyébe, te hogy éreznél, ha egy sráccal levelezgetne és ki is derülne, hogy találkozni akar vele kettesben? (Arról nem is beszélve, hogy korábban még járni is akart vele.) Ha te ezt nem érzed meredeknek akkor szerintem nem is vagy annyira oda a barátnődért.


egy srác

2014. szept. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
93%

De miért nem akarod felvállalni?

Ha felvállalod az egy gesztus felé hogy tényleg komolyan gondolod vele. A nők mindig féltékenyek,szokj hozzá.

2014. szept. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 A kérdező kommentje:
Engem nem zavarna, ha egy sráccal meginna valamit. Mondtam neki már megismerkedéskor, hogy van sok hülyeségem. Az elején sokmindent el is fogadott, de most teljesen megváltozott, és a többi hülyeségemet nem hajlandó elfogadni. Pedig mondtam, hogy az ilyesmin nem tudok változtatni, ezek nálam ilyen belső dolgok.
2014. szept. 21. 13:49
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!