Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy én sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy én sosem fogom megtalálni az igazit?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok. Pár hónapos kapcsolatokon kívül komolyabb fiúm még nem volt. Még nekem soha senki nem vallott szerelmet, soha senki nem volt szerelmes belém. Olyan rossz látni hogy más velem egyidősök már rég megtalálták a boldogságukat, csak én nem. Van olyan aki velem egyidős, és már együtt él vagy házas valakivel, esetleg gyereke van. Nem értem engem miért nem szeretett még senki. Pedig kedves és megértő vagyok, aki figyelembe veszi a másik akaratát is. Olyan szomorú látnom a velem egyidősöket, amikor a Facebookra kiraknak házassági és eljegyzési képeket.
2014. szept. 22. 21:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek lehet szerencséje ilyen téren. A pártaláláshoz pedig csak a puszta szerencse szükségeltetik.
2014. szept. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Most sajnálni kéne?
2014. szept. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De nekem miért nincs szerencsém? Nem hiszem hogy olyan rossz ember lennék hogy egy normális párkapcsolatot ne érdemelnék meg az életben.
2014. szept. 22. 21:27
 4/12 anonim ***** válasza:

szeretnélek ölelni,érezni az illatod,egymásba fonódva egyé válni,kéz a kézben sétálni.:)


tudsz főzni? !? ! ? !?

2014. szept. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Te vagy az a lány, aki hetente többször kiírja ezt a kérdést, vagy tényleg ekkora nehézségbe ütközik találni egy normális srácot?

Tarts egy kis önvizsgálatot, aztán ha vannak hibáid próbálj meg változtatni magadon és legyél nyitottabb.

2014. szept. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem se jön össze semmi évek óta, nem hogy megtalálni az "igazit". Én mindenki hírfolyamáról leiratkozom, aki ilyen gusztustalanul boldog az új családjával :D 24/F
2014. szept. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
szia en 24 eves vagyok es ugyan ugy vok mint te sajnos :c
2014. szept. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt még nagyon szerencsém. Az előző kapcsolatom hatalmas bukta volt. Hidd el, sokkal jobb egyedül élni, mint egy rossz párkapcsolatban boldogtalanul.


A másik pedig, hogy lehet, nagyon rágörcsölsz az egészre.

2014. szept. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Buford Tannen ***** válasza:

Kérdésben a válasz: " én sosem fogom megtalálni az igazit"

Az a gond,hogy így állsz hozzá. És ezt látszik piszkosul rajtad.

2014. szept. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha már ennyire a jövőbe látsz, légy szíves írd már meg pár focimeccs végeredményét is, mert jól jönne tippmixen!


Komolyra fordítva: ha ennyire nem megy valami, akkor ott érdemes számot vetni és keresni a hibát. Mit rontottál el? Rossz helyen kerested? Kerested egyáltalán? Rosszak a preferenciák? Az eddigi kapcsolatokkal mi volt a baj? Miért mentek tönkre? Próbáltátok megjavítani?


Ha ezekkel megvagy, keress alternatívákat! Ha valamit így csináltál, próbáld amúgy stb.


Egyébként görcsösen ne akarj párt és boldogságot! Te is megtalálod, de ha mindenáron meg akarod kaparintani, akkor nem jutsz előre.

2014. szept. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!