Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » (Meleg kérdés) Sazakító ok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Meleg kérdés) Sazakító ok lenne-e számodra, ha a párod folyton kételkedne önmagában?

Figyelt kérdés
Ha folyton megerősítésre lenne szüksége, hogy szereted, hogy nem hagyod el?

2014. szept. 22. 22:33
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet, mert ilyen gyengeelméjűvel még csak nem is fűzném szorosabbra a viszonyt...
2014. szept. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát attól függ, hogy lehet-e ezen változtatni. Ami nem triviális. Ha nem, akkor egy idő után valszeg nem működne így rendesen a kapcsolatunk.
2014. szept. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom, a kérdés tárgyában és a leírásában két egymástól kicsit a részleteikben elütő dolgot vázoltál, de alapvetően én úgy ítélném meg a helyzetet, hogy először elgondolkoznék azon, vajon van-e alapja annak, hogy kételkedik. Ha nincs, megpróbálnám vele alaposan megbeszélni, ha ez nem megy, lehetséges, hogy elválnának útjaink. De csak azért nem tudnék szakítani senkivel, mert hogy folyamatosan éreztetnem kell vele, hogy szeretem. Természetesen ennek is megvannak az egészséges határai.
2014. szept. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem jól fogalmaztad meg a kérdést.

A párod nem önmagában kételkedik,hanem benned.

2014. szept. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Aki önmagában kételkedik az sokszor másra is kihat,nemcsak a párkapcsolatra.
2014. szept. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Először nézz magadba tényleg szereted? Nem lehet hogy nem mutatod ki eléggé a szereteted? Vagy egyszerűen csak fél hogy elveszít, azt hiszi hogy nem elég jó neked! Szerintem ez nem lehet szakító ok, hacsak nem annyira túlzásba viszi! De ez mindenképp mind 2tökön múlik, ha szereted akkor jobban mutasd ki neki :) Sok sikert :)
2014. szept. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Csao, én is voltam ilyen "elmeroggyant", hogy folyton megerõsítést vártam volna az akkori barátomtól. Egész egyszerûen azért, mert még egy leégett kenyérpirító is több érzelmet közöl, mint amit õ adott.Egyáltalán nem éreztem, hogy szeretne, és ezért vesztettem el a bizalmamat benne is, majd önmagamban is. A vége az lett, hogy összeszedtem magam, és hiába szerettem nagyon, én szakítottam vele.


Hogy miért írtam ezt le? Mert lehetséges, hogy a te párod is most úgy érez, mint én akkor, szóval mutasd ki jobban, hogy szereted, vagy ha érzelmileg tuskó vagy, akkor nem fog mûködni ez köztetek.


20/F

2014. szept. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy tényleg rosszul tettem fel a kérdést.

Igazából itt én lennék a "kételkedő" fél, tele önbizalomhiánnyal és félelmekkel. És hiába tudom, hogy szeret, hiába próbálok megváltozni, úgy érzem, hogy ez az egész végleg elrontja a kapcsolatunkat.

2014. szept. 24. 12:00
 9/10 anonim ***** válasza:

Félelmek= félsz,hogy rájönnek:D


Ez nem a kapcsolatból eredő félelem,hanem más.


Nem jól tetted fel a kérdést.

Gondolom te vagy az,aki állandóan fél,hogy rájönnek,a pasid meg kb leszarja:)

2014. szept. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azt írod tudod hogy szeret, ha tényleg így érzed akkor nincs mitől félned, az hogy közbe megerősítésre van szükséged szerintem normális, de ne vidd túlzásba! A párod egyébként kimutatja hogy szeret? Ha úgy érzed nem eléggé mutatja ki akkor beszélj leve hogy te szeretnél több gyengédséget stb... Szerinte ha szeretitek egymást akkor ilyenekkel ne rontsátok el :)
2014. szept. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!