Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok többsége szereti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok többsége szereti vagy utálja ha a párja megbecsüli?

Figyelt kérdés

2014. szept. 23. 06:44
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Természetesen utálják, azt szeretik ha minden nap minimum kétszer megvered és ugy beszélsz vele mint egy ronggyal,....
2014. szept. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Persze nem úgy értem

- Lelkesedik érte, folyamat elhívja csinálni valamit együtt, romantikázik stb...

- Le se szarja, mikor a leányzó hívja akkor mozdul csak meg és azt is utálja stb...

2014. szept. 23. 06:59
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Bizony, az első jól beszél, az összes exemmel emiatt kellett szakítanom, mert nem akartak, csak kétnaponta egyszer elverni... :( De még akkor sem elég alaposan, sosem kellett utána kórházba menni... :(
2014. szept. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"- Le se szarja, mikor a leányzó hívja akkor mozdul csak meg és azt is utálja stb..."


Most komolyan amúgy, ez a verzió kinek tetszik szerinted? Mi a jó abban, ha el is jön valahová, csak látványosan végigszenvedi az egészet? Akkor egy idő után valószínűleg nem vele akarnám tölteni az időmet, hanem olyan társasággal, akivel jól is érezzük magunkat mind a ketten.


Amúgy én szeretem, ha néha békén vagyok hagyva, nem kell állandóan keresnie a másiknak, de van különbség azért aközött is, hogy "leszar-e" a másik éppen, vagy csak nem lóg a nyakamon állandóan.

2014. szept. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sokan mondják, hogy a mai lányok nem szeretik... :D Ez volt a kérdés indító oka. Persze itt több dolog is közrejátszik. Köszönöm a válaszokat.
2014. szept. 23. 07:10
 6/7 anonim ***** válasza:
A normális lányok szeretik, én így vettem észre.
2014. szept. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha találok egy normálisat akkor 10 perc múlva megpillantom a barátját is akivel hosszú boldog kapcsolatot ápol
2014. szept. 23. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!