Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb lenne ha inkább nem lenne senkim se?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet hogy már több mint 2 éve van egy barátom. Minél több időt töltök vele,úgy érzem hogy nem ért meg,de jó a kémia köztünk. Nagyon szeret engem,érzem,de egyszerűen képtelen megérteni hogy néha miért érzek úgy ahogy,pedig 9 év van köztünk! Mindig megpróbálok hűséges lenni,de egy idő után elkezdek akaratlanul más pasik iránt érdeklődni. Nem akarom sem őt sem mást tönkre tenni,mert pl múltkor spiccesen a tesóját néztem ki! Szörnyű vagyok,és az a vicces hogy rettenetesen elítèlem magam,de nem tudok mit tenni ez ellen.
2014. szept. 23. 07:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy igazából nem szereted. Csak ezt Te is képtelen vagy magadnak beismerni.
2014. szept. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Orsy070 ***** válasza:
Mert vagysz mas pasikra? a pasid nem tudja megadni.Szerintem vele semmi baj a mai fiatalok basznak ossze vissza viszonylag te is ezt latod es nekedis erdeklodni kell masok irant arra nem gondolsz mekkora fajdalmat okozol a baratodnak kebzeld te hogy erezned magad ha o nezegetne ferre. Ne igyal hogy tudj kicsit gondolkodni.
2014. szept. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Tevenguru válasza:
Orsy monológját kiegészítve, a mai fiatalok jelentős hányada (akinek nem inge…) azt sem tudja mit akar, céltalanul lógnak a levegőbe csodára várva, nincs meg bennük a kitartás sem párkapcsolat, sem az élet más területén. 32F
2014. szept. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tehát akkor jobb lenne ha remete lennék?
2014. szept. 23. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!