Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fál éve vagyok együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fál éve vagyok együtt a barátommal (16éves) mind ketten szüzek vagyunk. Mondtam h még nem szeretném, de volt már petting. Szerintetek nem fog amiatt elhagyni hogy még nem volt semmi komolyabb. és még nem is tervezem?! Nagyon szeretjük egymást/14

Figyelt kérdés
2010. jan. 20. 19:09
 1/8 A kérdező kommentje:
*fél
2010. jan. 20. 19:10
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha nagyon szeret, nem hagy el, megvárja, hogy Te is akard, legyen az bármikor.

Ha nem szeret eléggé, akkor elhagyhat, vagy próbálja erőltetni. De akkor nem is érdemel meg.

2010. jan. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha szeretitek egymást akkor beéritek a pettinggel.

És 14 éves korban nem is kellene más ezt legalább jól gondolod. Ha amiatt elhagyna, mert nem adtad meg magad akkor em is szeretett igazán. Minimum várd meg míg 16 leszel vagy több.


(ilyen fiatal korban azért elég kicsi az esély annak, hogy örök szerelem lesz a dologból).

2010. jan. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2010. jan. 25. 14:23
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed, hogy nem akarsz lefeküdni vele, akkor ne tedd, ha emiatt elhagy, csak örülhetsz.

Ha viszont érettnek érzed magad, akkor nyugodtan lehet bármi, nem kortól függ.

2010. jan. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem sem kellene még lefeküdnöd vele ennyi idősen, főleg ha nem is akarod. Ha igazán szeret akkor képes rád várni. Ha meg emiatt elhagy, akkor csak örülj, hogy megszabadultál egy ilyen sráctól. Én 1,5 év után feküdtem le a barátommal először és egyáltalán nem bánta meg egyikünk sem.

18L

2010. jan. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Várj amíg úgy érzed, hogy elég érett vagy. Ha ő nem tud várni, akkor nem is érdemel meg. Ne ugorj bele olyasmibe amit később megbánnál.
2010. jan. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha ez miatt elhagy, akkor valójában nem is szeret és önző ember. Erre gondolj és saját magadra, ne pedig arra, hogy másoknak megfelelj! Aki igazán szeret, megvárja míg te is igazán akarod. Ha csak az ő kedvéért mégy bele, meg fogod bánni.
2010. febr. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!