Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam a tudtára?

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác, régen minden nap írt, hogy szép vagyok, találkozzunk, szívesen megismerne, de én akkor nem akartam senkit, mert még úgymond "ki kellett hevernem" az exem.

Nem adta fel, keresett.


Aztán a semmiből kitette, hogy együtt van egy lánnyal.

Letiltottam.


Most a sulimban találkozok vele minden nap, köszön normálisan.

Bejelöltem újra, visszaigazolt, sokszor néz suliba is.


Hogy adhatnám tudtára, hogy mostmár készen állok? (ha ő is úgy gondolja)


18 L


2014. szept. 23. 16:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Lenne kedved összeülni dumálni/meginni valamit valamikor ? (19/L)
2014. szept. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Odamész hozzá és megkérdezed...ennyi :D(első voltam)
2014. szept. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Nem egy osztályba járunk, és folyamatosan a haverjaival van csak, egyedül sosincs :/ még a buszmegállóban se :D


gondolkoztam hogy rá írok facebookon..

2014. szept. 23. 16:26
 4/20 anonim ***** válasza:

Nem akartad őt, de ő közbe másba botlott, és erre te letiltod?

Korrekt vagy kisanyám.


Ez a vonat elment. Most mikor már foglalt, most akarnád, hogy kezdjen nálad? Max reménykedni tudsz, hogy úgy alakulnak a dolgai, hogy eszébe juss.


Legyél már következetesebb!

2014. szept. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Nem foglalt.

És igen, letiltottam, mert hogy is mondjam.. bántotta az önérzetem.. :)

Megbántam azóta, de már nem tudom visszaforgatni..

2014. szept. 23. 16:28
 6/20 anonim ***** válasza:

Mivel látta, hogy sehogyan sincs esélye, összejött mással, hiszen nem te voltál az egyetlen aki tetszett neki.

Viszont ahogy kultúrembertől elvárható, normálisan viselkedik veled. Sajnos most már késő teperni, tartsd tiszteletben a döntését, hogy mást választott. Ez a hajó számodra elment, de biztos vagyok benne, hogy nem az utolsó járatról maradtál le :)

2014. szept. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Én azért nem adom fel ilyen könnyen, mert nagyon szimpatikus egyébként. :)


Tudom, hogy butaság volt amit csináltam, de sajnos ez van :/

2014. szept. 23. 16:31
 8/20 anonim ***** válasza:

Nos, ha nem foglalt, akkor több esélyed van. Vagy suliban nyiss felé, mellé ülsz szünetben, beszélgetésbe elegyedsz, megjegyezheted, hogy milyen rendes volt, mikor neked sz*r volt az exed után, ő kedves volt veled továbbra is.

Ez egy labda, le kéne csapnia, és nyitnia kéne feléd, ha nem nyit, akkor vagy nem esett le neki, vagy már nem érdekled.


Utána még próbálkozhatsz tovább, neten is ráírhatsz persze.

Próbáld terelni közös program felé a témát, hogy jó lenne kimozdulni, régebben bezárkóztál, de most jó lenne valakivel kimenni, ő meg jófej hozzád. Érted, lazán megmondod, és kész :)


HA viszont ezek után se képes nyitni feléd, akkor drasztikusabb módszer kell, mert lemondott rólad. "Nyíltabban" kell felvállalnod, hogy érdekel téged. Akkor fog eldőlni teljesen, hogy mi a helyzet vele.

2014. szept. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Ha a srácnak csak egy picit is gondolkodik, akkor hiába lesz minden. Nem hagynám én sem, hogy ezt csinálják velem, mint te.

Letiltogatás, gyerekes hisztizés az megy, plusz még elvárnád, hogy ezek után ugorjon, mert "most már készen állsz" :) Ki vagy te, az angol királynő? :D

2014. szept. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
*-nak
2014. szept. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!