Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam a tudtára?

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác, régen minden nap írt, hogy szép vagyok, találkozzunk, szívesen megismerne, de én akkor nem akartam senkit, mert még úgymond "ki kellett hevernem" az exem.

Nem adta fel, keresett.


Aztán a semmiből kitette, hogy együtt van egy lánnyal.

Letiltottam.


Most a sulimban találkozok vele minden nap, köszön normálisan.

Bejelöltem újra, visszaigazolt, sokszor néz suliba is.


Hogy adhatnám tudtára, hogy mostmár készen állok? (ha ő is úgy gondolja)


18 L


2014. szept. 23. 16:18
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Csak azért nehézkes, hogy szóba elegyedjek vele, mert sosincs egyedül :D most a haveri társasághoz csak nem megyek oda, hogy "szia, nincs kedved talizni később?"

:/

2014. szept. 23. 16:38
 12/20 anonim ***** válasza:

...azok után, hogy képes voltál letiltani, ehhez is lehetne arcod anyukám :D

Tök lazán odamész, "Szia, gyere már egy kicsit négyszemközt, mindjárt visszaadlak a haverjaidnak ;) " Erre mit mondhatsz? Bocs most nem? Oké akkor nem :) és sarkonfordulsz, de ha most nem lenne semmi szándékod, csak úgy kéred hogy jöjjön, akkor is jönne, mert alap emberi reakció, csak akkor nem jönne, ha kerülné veled a beszélgetést.


Na, miután elhívtad, megmondhatod amit akarsz, de ne ez legyen már az akadály, hogy nem mersz odamenni a haverjai miatt... kit érdekelnek hogy azok mit szólnak?

2014. szept. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Jaaa értem, szóval te elvárnád, hogy fusson utánad még úgy is, hogy közben te lerázod folytom, mert hogy neked nem kell, de azért az egódnak jó volt mi!! Aztán mikor lekoppintottad és összejött más csajjal még neked áll feljebb!! Remélem lesz esze a srácnak és soha többé szóba sem áll veled, egy utolsó beképzelt hisztis ..csa vagy, az összes pasit óvja meg tőled az ég..
2014. szept. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Igazad van, a fejmosást is megérdemlem, de ne rombolj már mégjobban :D Tudom, hogy hibáztam, de Istenem.. :/


Ez nem rossz ötlet.. :D már csak egy megfelelő pillanat kellene, és egy kis bátorság :D

2014. szept. 23. 16:45
 15/20 A kérdező kommentje:

Nem is ismersz, ne ítélkezz :)

Valószínű olyan vagyok, ha 2 éves kapcsolat után nem fekszek össze bárkivel, hanem várok. :)


És igen, jól esik az embernek, ha bókolnak neki. Ez nem titok.

2014. szept. 23. 16:47
 16/20 anonim ***** válasza:

12-es vagyok:


Erre mit mondhat?* (elírás)


Meg aztán, ilyen viselkedés után ha tényleg akarsz tőle valamit, akkor neked kéne tenni a dolgokért, mert ez játszadozásnak minősül. Egyszer kell, egyszer nem, letiltod, stb...


Ha képes vagy lépni az ügy érdekében, és nem csak kéretni magad, várni rá, hogy ő fusson te utánad mindezek után, akkor letisztulhat előtte a kép, hogy te most már komolyabban veszed.

2014. szept. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Mai napig bánom a dolgot. :)


Értem, teljesen igazad van 12es, nem várhatom, hogy a sült galamb a számba repüljön.. :/ :)

2014. szept. 23. 16:49
 18/20 anonim ***** válasza:
Írd meg neki üzenetben,hátha úgy könnyebb.
2014. szept. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Hmm.. lehet az lesz..
2014. szept. 23. 17:01
 20/20 anonim ***** válasza:
Tiszta kislány vagy még! Neked semmi nem való nem hogy kapcsolat.
2014. szept. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!