Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan kezdek kibukni az egoizmusára. Hogy adjam a tudtára, h ne bántsam meg?

Figyelt kérdés

A barátom egoizmusa már-már az őrületbe kerget. Igen, valóban jól néz ki (Több csaj is oda volt/van érte) de néha nevetségesen flegmán viselkedik másokkal).

A kocsiját kicsit felújította és olyan szövegekkel jött, h most már nem is őt fogják nézni, hanem a kocsiját...Oké, ezt még poénnak vettem, de a nap folytatódott...

Plázázni voltunk. Pénztárcát szeretett volna. Bementünk az egyik üzletbe és kérdezgette az eladónőt, h milyen árban vannak és nagy nevetve elkezdi, h neki nem kell drága mert nincs pénze (Olyan tipikus beképzelt módon). Az eladónő is csak nézett, h mi ez a megnyilvánulás, én meg majd elsüllyedtem a szégyenemben, kicsit rá is szóltam, h vegyen vissza ebből a stílusból és a végén meg nekem emlegette vissza, h h rászóltam az üzletben. Inkább hagytam. Arról nem is beszélve, h miközben mentünk haza, kocsiból integetett más csajoknak.. Persze ezt már nem hagytam annyiban, megszóltam neki, amire nevetve mondta, h csak vicces kedvében volt de h ne haragudjak. OK!

Ma reggeli közben beszélgettünk tesómékkal,és kifejtettem a véleményemet, h tegnap milyen finom facsart gyümölcskoktélt ittunk és, h szerintem nem volt az ára olyan drága,erre a barátom, h "Neked lehet, h nem volt drága..". Olyan volt, mintha ezzel azt akarta volna mondani, h "Persze, h neked nem drága, mivel nem te fizetted".

Már nem tudom elviselni ezt az egoizmusát. Persze jó ha valakinek van önbizalma,na de ez már túlzás! Hogy mondjam meg neki,h ez így nem oké, úgy, h ne sértődjön meg?! :/ :) Köszönöm az értelmes válaszokat! :) 21/L,F


2014. máj. 25. 11:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ő nyelvén kell beszélned: "Hallod öcsém! Vegyél vissza az arcból!"
2014. máj. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha hiszed, ha nem én is már gondolkodtam ezen, h lehet ha én is erre a stílusra váltok akkor észreveszi magát...
2014. máj. 25. 12:04
 3/8 Költőnő? ***** válasza:
Hát egyszerű. Ne ő vegyen neked pénztárcát, hanem vedd meg magad.
2014. máj. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Költőnő: a pasi magának akart pénztárcát..: D

De amúgy jah, vedd fel a stílusát, hátha...

2014. máj. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Költőnő, fuss neki még 1x! :)
2014. máj. 25. 13:14
 6/8 Költőnő? ***** válasza:
Jahh tényleg Sry:)
2014. máj. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
No problem:) Esetleg tipped? :D
2014. máj. 25. 13:18
 8/8 Költőnő? ***** válasza:
Hát én megmondanám neki h parasztmód viselkedik :)
2014. máj. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!