Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két tűz közé kerültem, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két tűz közé kerültem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van az exem, akivel közel 1,5 évig együtt voltam, de volt egy rossz időszakom, mikor azt gondoltam, most jobb, ha vége és szakítottam vele. Most van egy fiú, akivel nagyon szeretek együtt lenni, látszik odáig van értem és nekem is nagyon szimpatikus, de a szívem még mindig az exemhez húz vissza, akivel próbálunk barátok lenni, mindennap beszélünk, egyszer találkoztunk is, csak szimplán, mint barátok. Tudom az lenne a legegyszerűbb, ha leszarnám az exem és tudom, hogy az is jobb lenne, ha hagynám szegény másikat, hogy nálam rendesebbet találjon...Nagyon össze vagyok zavarodva, egyiket se akarom elveszíteni
2014. szept. 23. 18:04
 1/1 anonim ***** válasza:

" Ha egyszerre két embert szeretsz, válaszd a másodikat, mert ha az elsőt igazán szeretted volna, nem szerettél volna bele a másodikba. "

Együtt a kettő nem fog menni. Nem férnek meg. És nem fogod tudni öagad adni. Így még a tökéletes se lesz elég jó. Hiába tenne meg érted bármit. 22/F

2014. szept. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!