Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Két tűz közé kerültem mióta...

Két tűz közé kerültem mióta elváltak a szüleim. Már nagyon elegem van? Mi a francot csináljak?!

Figyelt kérdés
Utálom mindegyiket! Apám összeköltöztetett minket anyám és engem az ő szüleivel. Nekem nem volt beleszólásom, imádtam ott lakni, ahol laktunk, de idehurcoltak egy isten háta mögötti szaros faluba. Onnantól kezdve csak szenvedtem. Osztálytársaim csúfoltak, délutánonként nem tudtam velük szórakozni. Mamám folyton kísérgetett, elkényeztetett, életképtelen lettem. Ezzel egyidőbeb szülrim eltávolodtak, elváltak, apám elköltözött. Tehát anyám és engem itt hagyott az ő nagyszüleivel. Papám gyűlöli anyám, ha meglátja elfordul, káromkodik, csapkodik. Anyám csak kuksol benn a szobájában. Mamám is utálja, de legalább ő még tekintett van rám, de a hátam mögött ő is ugyanúgy szidja. Van benne igazság, mert tényleg semmit sem segít itthon (a bevásárláson kívül) , de én se segítenék olyannak aki szívből gyűlöl. Én pedig a két oldal közé ragadtam. Anyám nem törődik velem, van hogy egész nap nem látom. Apám néha jön, de mindenben a saját érdekét nézi, semmit, még a legcsekélyebb dolgot sem teszi meg nekem, ha megkérem. (Pl. Segítsen valamit a tanulásban) Papám mindig csak a rosszat látja bennem, mamám igazságtalan velem, mindig rajtam tölti ki minden dühét. Mit tehetnék? Annyi pénzem nincs, hogy elköltözzek, és önálló sem vagyok. Gyűlölöm az embereket, mert rengeteget csalódtam bennük. Sokat gondoltam már rá, hogy öngyilkos leszek, de van 2 papagájom, meg egy hörcsögöm és a két kutyám. Őket soha nem hagynám itt. Mit tehetnék? Lassan felőrlödöm :(( Már értelmét se látom, hogy nap mint nap felkeljek. Adjatok tanácsot mett tényleg nem bírom.
2013. aug. 19. 10:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Sajnállak:/ öngyilkosság eszedbe se jusson, még annyi mindent elérhetsz. Tűzz ki magad elé valami célt, hidd el ez sokat segít abban, hogy értékesnek érezd magad. De szerintem az is jó lenne, ha lenne egy jó barátod. Én szívesen leveleznék veled, ha van kedved:) szeretek barátkozni és ha te is úgy gondolod írj csak rám. Mindig jól jön egy barát. 15/l. Gondold meg én tényleg nagyon szívesen ismerkednék:)
2013. aug. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az öngyilkosságot felejtsd el és ne csak az állatok miatt!!!! Nincs egy rokonod, akivel beszélhetnél?
2013. aug. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. aug. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Gondoltam már rá, hogy én is kihasználom őket, de én nem tudom megtenni. Én ugyanúgy megrémülök ha bármelyiküket baj éri, én nen tudom őket nem szeretni, pedig keményen próbálkoztam. Mindig védem azt, akit bántanak, de így én fogomeleőrülni az ő harcaikba! Tudom, hosszú és bonyolult, de egy kis tanácsnak nagyon örülnék. Ami kiutgat
2013. aug. 19. 10:29
 5/10 A kérdező kommentje:
*ami kiutat mutat ebből a helyzetből. Próbálok elhidegülni tőlük, megutálni őket, minden egyes alkalommal, amikor bántanak, de nem megy. 18 vagyok.
2013. aug. 19. 10:32
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem, a rokonaimnak is ugyanígy megvannak az álláspontjaik. Van egyeyelen barátnőm, aki nyaral épp, de ő hogy is érthetne meg tökéletes családjával, testvéreivel. Nekem testvérem sincs akivel átvészelhetném. És a barátnőm se gondol rám, nemsokára egyetemre megy a világ másik felére. Akkor végleg egyedül maradok. De már neki sem tudok tiszta szívből örülni, rá is féltékeny vagyok. Papám sokkal jobban szereti mint engem... pl. Amikor vittem haza az érettségi bizonyítványom a barátnőm is jött velem, hogy megünnepeljük. Egy 5-ösöm lett szakmából, a többi 3-mas. Itthon meg se dícsértek, papám még azt is a képembe vágta, hogy jobbat várt, amikor itthon volt, látta kis se
2013. aug. 19. 10:40
 7/10 A kérdező kommentje:

* ki se mozdultam, úgy tanultam mindennap a tételeket. Miután ezt közölte velem, a barátnőm jól megdicsérgette hogy neki gratulál. Amikor ő még ki sem kapta a bizonyítványát!!

Álmaim vannak bőven, arról is inkább lebeszélnek mint bátorítanak. De így úgysem fogom elérni soha, amilyenné tettek. Nem merek emberek közé menni, félek, gyáva vagyok, és gyakorlatlan.

2013. aug. 19. 10:43
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi az álod?
2013. aug. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezek szerint akkor te nem mész egyetemre. Akkor mindenféleképpen próbálj meg valami munkát szerezni, esetleg valamilyen módon tovább tanulni, ezt valahogy meg kellene beszélned az otthoniakkal. Tényleg csak az fog segíteni, ha a saját lábadra állsz, és elhúzol onnan az őrültek házából. Esetleg összeköltözés barátnővel? Mindenesetre remélem, minél hamarabb megoldódik a helyzeted.
2013. aug. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. De tovabb tanulok, kétéves szakmai OKJs képzésre megyek. Utána tudok dolgozni, addig kihúzom valahify. Ha már suli lesz úgyis kevesebbet kell itthon lennem.
2013. aug. 19. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!