Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyre gyakrabban tapasztalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre gyakrabban tapasztalom ezt. Elfogadható lenne?

Figyelt kérdés
Egyre több férfi ismerősöm kezd el szinte idegen lányokkal találkozni a párja mellett (nem feltétlenül megcsalni de arról már nem tudok), több éves kapcsolatban. Ez egyértelműen azt jelenti, hogy már nem szereti úgy a párját és vagy megcsalni vagy új kapcsolatot szeretne?
2014. szept. 23. 18:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ebből még semmit nem lehet leszűrni, az embernek a párkapcsolatán kívül is van élete.

Pláne egy régóta működő kapcsolatban, ahol pl jobban ki tudott alakulni a bizalom, lehet, hogy ez jobban belefér.


De nyilván az is benne lehet a pakliban, hogy kifelé kacsingat a kapcsolatból. Ezt így ennyiből nem lehet tudni.

És akármennyire is az életed a kombinálás, nem kell többet belegondolni annál, mint ami.

2014. szept. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fogadható el. Utálom az olyanokat, akiknek senki sem jó, holott 100 normális(abb) nő/hapsi szeretné, hogy legalább 1, azaz egy normális párja legyen, de így tökre teszik azt is a mindentudó "hódolók", aki normális volt...
2014. szept. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

"akiknek senki sem jó"


Akkor ezt most másold már be légy oly kedves, hogy ezt honnan a pék f@.szából sz0pkodtad ki, hogy bárkinek ne lenne jó valaki!

2014. szept. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nyilván van élete a párkapcsolatán kívül mindenkinek. Nekem is van, de én nem érzem fontosságát, hogy idegen férfiakkal találkozgassak, mert nyilván nem hívna el egy bulis beszélgetés után, ha nem tetszenék neki. Illetve fordítva, nem hívná el, ha nem tetszene neki. Nem igaz?
2014. szept. 23. 19:57
 5/14 anonim ***** válasza:
50%

Nem igaz.

Lehet igaz is, ahogy mondtam, benne van, hogy kifelé kacsingat.

De lehet, hogy egyáltalán nem.


Az embernek nem telik be a barátlistája 20-25 évesen, attól, hogy lesz egy komoly kapcsolata.


Vagy szerinted 30, 40, 50 évesen tilos megismerkedni másokkal? Vagy hogy a pi.csába lesznek akkor ismerősök, nem idegenekből, ismerkedés által?


Nem írom le még egyszer, lehet több oka is, de csak ismételni tudom magam, önmagában ennyiből tök fölösleges kombinálni.

Mert ezzel a gondolkodással, és "következtetéssel" ( Akár a te gondolatmenetedet nézzük, akár a roppant logikus 2. választ) nagyon kártékony dolgokat lehet művelni.

2014. szept. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Például mit lehet tudni a férfi párjáról?


Tud ezekről a találkozásokról?

Ha nem, hogyan érintené? Milyen társasági életet él a pár, mindennapos, hogy emberekkel ismerkednek, vagy 10 évben csak 1-szer fordul elő, hogy idegenhez szólnak?

Mennyire fér bele ez az életmódjukba?

Milyen a bizalmi viszony kettejük között? Fel se merül a megcsalás gondolata, vagy a gyanúja is válóok?

Még vagy 70-80 kérdést biztos fel tudnék tenni, ami befolyásolja a választ a kérdésedre.

2014. szept. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Csak erről megkérdeztem már néhány férfi ismerősömet, és azt válaszolták, hogy ők nem találkoznának új nőkkel kettesben, amennyiben nem akarnak tőlük semmit.
2014. szept. 23. 20:15
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem kérdeztél meg eleget.

És egyébként mit jelent a semmit?

Tehát ha akar valamit, (elbeszélgetni egy hónapban egyszer akármiről egy kávé mellett pl) akkor máris belefér a találkozgatás?

Vagy egy férfi és egy nő között kizárólag dugáson alapuló kapcsolat létezik?

2014. szept. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem csak dugáson alapuló kapcsolat létezik. De ha neked tetszik egy nő és elhívod kávézni, valahol mélyen nem gondolsz bele, hogy esetleg alakulhat később máshogy is a kávézáson kívül? Mert szerintem megfordul a fejedben, már akkor.
2014. szept. 23. 20:26
 10/14 anonim ***** válasza:

Egyébként én is férfi vagyok, és most engem is megkérdeztél, és nem értek egyet az eddig megkérdezettekkel.

Szóval a másik oldalra is húzhatsz egy strigulát.


Sőt, azt is megkockáztatom, hogy ez pont fordítva működik.

Aki nem találkozik soha senkivel, lehet hogy csak nem mer, mert ismeri magát annyira, hogy nem tudna ellenállni a kísértésnek, mert egy gyenge p.öcs, vagy mert nem szereti eléggé a párját, vagy már volt félrelépése, és tudja, hogy ha kiderülne, kib@.sznák, mint macskát szarni.


Szerintem egy jól működő kapcsolatban , ahol kölcsönösen megvan a szeretet, a tisztelet és a bizalom a két fél között, az pont hogy "kibír" egy ilyen dolgot, nem mint ha ez valami nagy dolog lenne.


Ugyanakkor egy fent említett ideális kapcsolatban az is elvárható, hogy ezt a felek ne titkolják egymás elől.

2014. szept. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!