Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom, mit tegyek. Szakíts...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdező1006 kérdése:

Nem tudom, mit tegyek. Szakítsak vagy ne?

Figyelt kérdés
A barátom elszokott menni a BMX pályára és ott megismert 2 lányt. Jó az még nem bökte a csőröm meg semmi, de tegnap reggel azzal kezdődött a napom, hogy a haverja közölte velem, hogy a barátom az egyik csajnak, hogy megmutassa a farkát meg stb... Na ezzel eléggé feldühített. Persze ezt tagadja a barátom-,-". És a legjobb, hogy előtte való nap írja nekem, hogy tiszta szívéből szeret meg stb.., másnap meg ezt mondják-,-. Az unokatesóm azt mondja, hogy szakítsak vele. De én nem tudom mit tegyek. Szakítsak vagy ne?

2014. szept. 23. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Figyelj kicsilány, talán nem kéne rögtön mindent elhinni a barátod haverjának, érdemes lenne inkább beszélned vele. Ha lehet ne a hülye fészbukon..
2014. szept. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Képzeld, nem a Facebook-on beszélte meg ezt vele...
2014. szept. 23. 19:19
 3/7 anonim ***** válasza:
szakíts
2014. szept. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Neked sincs több eszed mint egy 14 évesnek....
2014. szept. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az első azt írta hogy te ne a barátoddal beszélj a facebookon erről...

Egyébként meg tényleg nem kell mindent csak úgy elhinni,néha gondolkodj is...és kérdezd meg barátod.

2014. szept. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Beszéld meg vele rendesen,ne úgy hogy egyből őt okolod mikor lehet hogy semmit nem tett. Mindenki azt hisz el,amit el akar hinni,ebből lesz a sok pletyka..Elhiszem,hogy féltékeny vagy, de ez normális egy kapcsolatban. Az viszont nem,hogy nem hagyod a barátodnak hogy elmondja,mi van, inkább a haverjára hallgatsz azért,mert az könnyebb megoldás. A másik meg, hogy ne mi döntsük már el,hogy szakíts-e vele, vagy sem.
2014. szept. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

4-es jól írja :)


kicsit lehet h félreérthető voltam

2014. szept. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!