Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal lassan 2 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal lassan 2 éve vagyok együtt.Állandóan a múltján veszekszünk,mert én tudom,hogy elöttem hány csajjal volt "úgy"...és engem ez nagyon idegesít és nagyon rossz érzés.Hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy az még előttem volt,stb..de akkor is nagyon idegesít és már őt is kikészítem a hülyeségeimmel.Azon gondolkodtam,hogy elmegyek pszichológushoz,mert ez már nem normális amit csinálok,félek,hogy miattam fogunk szakítani,pedig tudom,hogy ő nagyon szeret.Nem tudom,hogy mit csináljak,mert ha valaki azt tanácsolja nekem hogy: felejtsd el,ne foglalkozz vele,...valahogy nem megy ez nekem..nem tudom elfelejteni:(( tényleg nemtudom mit csináljak!:(
2009. jan. 14. 00:55
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
sokan rágódnak a múlton, de tulajdonképpen a múlt az halott, egy emlék. tulajdonképpen te birtokolni akarod a párod és azt hiszed hogy így nem teljes a birtoklás. bosszant valószínűleg hogy mindene a tiéd lehet, csak a múltja nem. de valójában ez az egész egy illúzió és minél inkább próbálod elfelejteni annál inkább nem fogod tudni, felbukkan majd benned az hogy ' mit is akarok elfelejteni? ' és hopp megint ugyanott vagy. ha, szereted akkor megosztasz vele magadból. ráadásul benned félelem is van ezekből kifolyólag. tulajdonképpen ha másra vagy ráutalva boldogság terén az már egy béklyó, egy függést hordoz. ez a fajta félelmed is a jövőre néz. ha volt előtted más lánnyal ki tudja hogy, nem te vagy az utolsó? valójában ha biztos valami az halott.. a megoldás pedig az ha kicsit jobban megfigyeled a gondolataidat és azt is hogy ' Ki gondolja ezt? '..
2009. jan. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Az első válasznak sajnos a felét sem értettem (biztos bennem van a hiba...).

Egy nagyon hasonló szituban nekem ezt mondták: írd össze az összes nevet, akik előtted voltak a párodnak. Csak a neveket, esetleg a hajszínekkel, hogy kicsit személyesebb legyen. Szépen hajtsd össze, és tedd félre. Amikor előjön ez a probléma, akkor amikor a legidegesebb vagy, vedd elő a papírt és tépd apró cafatokra. Amilyen kicsire csak tudod. Ha még mindig ideges vagy, akkor szórd szét a cafatokat a szobában és hagyd ott, menj el. Később, amikor megnyugszol, menj vissza, és nézz körül, mit csináltál. Szedd össze a maradványokat, és írd meg újra a papírkádat, tedd el. Amikor megint felidegesít ez a dolog, megint tedd ugyanazt. És mindig, addig, amíg végül úgy nem érzed, hogy az egész nem ér annyit, hogy utána annyit vacakolj a darabok összeszedésével.

Ez csak akkor válik be, ha tényleg meg akarsz szabadulni a haragodtól, ha csak szenvedsz, de közben táplálod is magadban, akkor nem fog sikerülni. Ahogy mondják sokszor: ezt is fejben kell eldönteni.

2009. jan. 14. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Azt írod, hogy szeret a barátod. akkor minden bizonnyal a korábbi kapcsolatait is már rég lezárta magában. az első válaszoló számomra sem világos, mit hadovált össze. azt fontos megértened, hogy mindenkinek van múltja, ami hülyeség, hogy halott... hiszen a múltunk is hozzátartozik a jelenlegi személyiségünkhöz, általa váltunk azzá, akik most vagyunk. gondolj arra, hogy a btod korábbi is hozzájárultak ahhoz, hogy rádtalált a srác. ha leragadt volna vmelyik exnél, akkor most nem a tied lenne. érted? sztem így könnyebb elfogadni, hogy a btod már nem "szeplőtelen" úgymond.

még vmi: örülj annak, hogy az exek nem hívogatják, nem kísértik a kapcsolatotokat. az sokkal nagyobb gáz lenne.

minden jót!

2009. jan. 14. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
az utólsó válaszoloónak írom,hogy sajnos a legutólsó barátnöje hivogatta,fél évig bírtam,hogy a csaj a barátomat olyanokért hívja fel,hogy ö éppen terhes..meg h még mindig szereti..meg nekem is folyamatosan irogatta myvipen h a barátom megcsal vele..pedig nem is volt igaz..sik ideg voltam...aztán fél év után találkoztam a csajjal és szétvertem :D XD
2009. jan. 14. 06:46
 5/14 A kérdező kommentje:
csak az a baj,hogy még mindig nem múlt el bennem ez az utálat..a csaj viszont leszállt a barátomról,de sajnos csak az után,amiután másodszorra is megvertem és megfenyegettem...egyébként köszönöm a válaszokat!!
2009. jan. 14. 06:48
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
Hát én a pasid helyébe már repítettelek volna. Megverni egy másik nőt, tényleg azt mutatja te vagy a jobb! Gratulálok. Fogadok nem vagy több 16-nál! Az én pasim már túl van a 35-ön, ha én listát akarnék írni a csajairól, egy füzet betelne, mivel egy szórakozóhely tulaja, és minden adandó alkalmat kihasznált a szexre. Van olyan akik máig hívják, egy röpke találkára, és van más nőtől gyereke is. Nem féltékenynek kell lenni, verekedni! Hanem épp ésszel felfogni, hogy ha szereted elfogadod a múltját.
2009. jan. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én is rágódtam ilyeneken és a mai napig sem tudom közel 2 év után,hogy pontosan kivel mit csinált.De lehet,hogy jobb is.Ha elmondaná,akkor azon rágódnál.Én rájöttem,hogy nekem jó,hogy nem én voltam az első a páromnál,mert nagyon kevesen maradnak az első olyan kapcs.uk mellett.mást én sem tudok mondani csak hogy ne foglalkozz vele...amúgy a pasid tudja,hogy leabáltad az exét?És mit szólt a dologhoz?
2009. jan. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem nem verseny futás. Itt nem az a dicsőség ha első vagy, hanem ha az utolsó.Ilyen szituban én is voltam (és godolom még sokan mások is),az ex bepróbálkozott szép sunyin hétvégenként,amikor nem voltam otthon,és csak ismerősöktől tudtam meg, hogy az én emberemnél járt ez a kedves hölgyike valamilyen átlátszó dumával :-( Szembesítettem ezzel az emberemet is,nem is mentegetőzött,a csaj ott volt, de szakdoga gépelésen kívül nem történt semmi(ám ez nem a nőcin múlott )- és ez nem csak duma volt, éreztem, hogy igazat mond.Iwiwre felnyomott a csaj valami könnyes lírai maszlagot, az igaz szerelem elvesztéséről és hogy anélkül nem tud élni meg blabla;ne erre én fölpakoltam magunkról egy raklap fotót;együtt a párommal a közös lakásban, boldogan,kutyástul, szeretetben...Na egyből vissza vett magából,azóta se hallottunk róla;-) Küzdeni csak nőies eszközökkel szabad, hiszen a párod nőként szeret,nem valami erőszakos dominaként.Érted ugye?
2009. jan. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
30%
Te nem is szereted a párodat, ha képes vagy így viselkedni, ahogy írtad, a helyében már rég kiadtam volna az utadat, és ajánlottam volna egy pszichiátert. Agresszív vagy, a gyerekeidet is verni fogod, ha valami nem tetszik? Csak verne el jól valaki téged, de úgy alaposan, vagy fenyegetne meg, zsarolna idegileg, úgy, hogy ne tudj egyről a kettőre haladni, és nyomorodnál bele, azt hiszem, soha többé nem agyalnál ilyeneken és annak is örülnél, hogy egyáltalán van párod.
2009. jan. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Az én párom lefeküdt a sógornőjével igaz hogy akkor még nem volt együtt a bátyjával de engem is nagyon idegesít!Volt olyan hogy egy szál pólóban flangált a szobában mikor összejöttünk a párommal meg berakta a szekrényébe a tangáját!Nagyon keverte a szart közöttünk.Mindent megtett hogy szét menjünk a párommal!A mai napig nem tudom elviselni hogyha kettesben vannak a szobában!Mi 3éve vagyunk együtt,ők meg 4éve!A bátyja nem tud arról hogy lefeküdtek egymással ezért nem is zavarta hogy így flangál előtte!Nekik van egy 8hós kislányuk nekünk meg egy 5hós kislányunk.Mindig azt mondja hogy az övék mennyire hasonlít a páromra!
2009. jan. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!