Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Haragszik, mert elmentem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haragszik, mert elmentem egy koncertre a szülinapja helyett. Hogy engeszteljem ki?

Figyelt kérdés

Még szeptember közepén elmentem egy hétre külföldre, picit pihenni és megnézni az egyik kedvenc előadóm koncertjét. Viszont azon a héten volt a barátom születésnapja is és megharagudott, de csak most mondta el, hogy miért.

Azt mondja, hogy az utóbbi egy évben 2 koncertjén is voltam az adott énekesnőnek, meg hogy nem igaz, hogy ez ennyire fontos volt. De nekem igenis az volt, mert a jegyet és az egész utat ajándékba kaptam, csak 2 Európán belüli koncert volt a turné keretein belül.


Rosszul esik, hogy így viselkedik és hogy féltékenykedik (egy fiúval voltam, de ő tényleg csak barát, viszont folyamatosan féltékeny rá és utálja).


2014. szept. 24. 17:10
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
fogadjunk, hogy a "már csak barátjától" barátjától kapta a jegyet akinek nem mondhatott nemet de a párjának igen, magára hagyta a szülinapján, egy olyan koncertért amin mar volt egyszer abban az évben
2014. szept. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim válasza:
nagy dolog b.....g egy koncert, húúú de nagy dolog, látni miylen lány vagy TE is!!! minden és mindenki fontosabb neked mint a barátod, te hány éves vagy??? és a pasid menyi
2014. szept. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

Az exed és a szüleid leptek meg ezzel? Tehát elmentél az exeddel egy hétre külföldre jólérezni magad?


És még neked esik rosszul hogy "így" viselkedik és féltékenykedik?


Szép...

2014. szept. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Én is kivágtalak volna már a helyében, mint macskát.... :-)
2014. szept. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

nem értelek, amiért kivittek a reptérre neked nem kellet volna felszállni rá ...


otthagytad volna a srácot a jegyekkel és kész...

mar úgyis voltál egyszer ilyen koncerten ebben az évben

2014. szept. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

Oké, voltam már több koncertjén. De akkor is, ez nem "csak egy koncert" volt, amire bármikor elmehet az ember.


Anyáék csak benne voltak a szervezésben, meg hogy titokban maradjon minden előttem, de amúgy az ajándék a legjobb barátomtól volt (igen, aki amúgy az exem).


Ráadásul akkor még nem volt semmi baja, mikor meséltem neki. Hazajöttem, tök jó ajándékot adtam neki, aztán eddig flegmázott, meg bunkózott, mire nagy nehezen kiderítettem, hogy mi volt a baja.

2014. szept. 24. 17:44
 17/32 anonim ***** válasza:
Gondolj már kicsit bele hogy fordított esetben Te mit gondolnál. A barátod elmenne az excsajával akivel szupijóba vannak külföldre egy hétre csapatni a koncerten...
2014. szept. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
Tehát még neked esik rosszul, hogy féltékenykedik, mert elmentél 1 hétre nyaralni a volt barátoddal, ráadásul a születésnapja alatt? Ezt te átgondoltad teljesen, vagy csak te is az saját érdekeit néző önző lány vagy? Hát de igen, mert erre kb nincs magyarázat, ebből leszűrhette, hogy sokkal fontosabb neked ő tőle bármi. Én dobtalak volna, simán. A mai világban meg az, hogy nem történt semmi sem... Hát erre annyi a garancia mint, a Deichmannos cipőkre, szóval semmi. Ezt nem feltétlen rád értem.
2014. szept. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

ez pedig nem fogod tudni kiengesztelni soha... ez a tüske egy életre meg marad, az ajándékodat pedig feldughatod a... kit érdekel az ajándék ? a lényeg, hogy az exeddel szórakozgatsz.


a minimális dolog amit megtehetsz :

- megszakítasz miden kapcsolatot az exeddel

- meg kéred a szüleidet máskor ne szervezzenek más személyekkel utat neked, hacsak nem a barátoddal (pároddal) fogsz utazni

- ha pedig az első 2-t nem tudod megtenni jobb lesz a barátodnak ha elhagyod, vagy kivonod magad a forgalomból és így lehetősége lesz egy komolyabb, hűségesebb és önzetlenebb lányt találni.

2014. szept. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

- az exed szerintem meg vissza akar, másképp nem jönne élő ilyen ajándékokkal és ebben a szüleid is bűnösök.

- talán valami gondjuk van a jelenlegi barátoddal (pároddal) ?

2014. szept. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!