Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nem zavaró, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem zavaró, ha egy pasi állandóan a volt csajairól/kavarásairól beszél/azokat emlegeti, miközben van barátnője?

Figyelt kérdés
Leginkább párkapcsolatban élő lányokat/nőket kérdeznék a problémáról. Szóval ha a férjeitek/barátotok a volt csajait emlegetné folyton nem zavarna titeket? Persze mikor rákérdeztek, hogy miért nem felejti már el őket azt mondja, hogy nincs okotok aggódni (olyan csajokat is emleget, akivel nem volt semmi köztük csak párszor kavartak egy bulin), szerintetek miért jegyzi meg ennyire őket? Miért nem képes túllépni rajtuk? Nem éreznétek azt, hogy nem vagytok elég jók neki? Vagy csak kérkedni próbál ezzel, hogy régen mennyit csajozott?

2014. szept. 24. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem sokat csajozott régen és ezért sok dologról jut eszébe, de már nem érdekli, különben titkolná.
2014. szept. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
De zavaró. Az rendben van, hogy az elején megbeszéljük a másik múltját, hogy tudjuk, ki mit élt át, honnan jött. Viszont onnantól már nem kellene belekeverni az aktuális kapcsolatba. A mostani barátomnak is már többször szólnom kellett emiatt. Érdekes, mert eddig ez egy kapcsolatomban sem jelentett problémát. Én a dicsekvést szánalmasnak és visszatetszőnek tartom. Kicsit olyan, mintha a haverjának tekintene. Az meg nem valami jó ómen...
2014. szept. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sztem az már rég nem jo ha szolni kell érte észre kell hogy vegye magát már csak tapintatbol is . Eleinte még elnézi az ember de késöbb mar sztem nem ojan kellemes érzés hogy állandoan a volt csajait emlegeti .
2014. szept. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Állandóan tényleg idegesítő lehet, de azért szerintem annyira nem kell katasztrofálisan értékelni. Végül is egy komoly kapcsolatban a társ barát is, szóval lehet, hogy őneki ez tök természetes, hogy beszél róluk neked, mert közel érzi magát hozzád. Aztán persze az is lehet, hogy tényleg csak kérkedik, ki tudja...

Szerintem beszéld ezt meg vele őszintén. Mondd el neki, hogy téged ez mennyire zavar, és hogy emiatt úgy érzed, nem vagy számára elég jó. Csak ezt ne veszekedve/"hisztizve" add elő, hanem tök normálisan, őszintén, komolyan. Ha szeret és rendes pasas, akkor megpróbálja figyelembe venni és változtatni rajta.

2014. szept. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem volt ilyen pasim. ő teljesen természetesnek érezte, hogy akármit elmondott a volt csajairól, olyat is, amire egyáltalán nem voltam kíváncsi... nem értettem, miért beszél sokat róluk, bár másban is elég fura volt a srác... amúgy zavart, hogy emlegeti őket. aztán sajnos valahogy rám is átragadt a dolog, és néha én is mondok a mostani barátomnak pár dolgot az exeimről, ha valamilyen témáról eszembe jutnak... de próbálom visszafogni magamat, mert szerintem ez senkinek nem esik olyan jól...
2014. okt. 1. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!