Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha megesküdtetek volna, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megesküdtetek volna, hogy örökké szeretni fogjátok a másikat, meddig tartanátok ki mellette, és milyen áron?

Figyelt kérdés

Én már sokszor éreztem, hogy köztünk mindennek vége van, nem szeret már... de ilyen tisztán, egyértelműen még nem. Annyira világosan átlátok mindent... hogy miben nem passzolunk, hogy melyikünk hol hibázott, hibázik... mint még soha. Sok esélyt adtam, és párat kaptam is, de nem tudom meddig mehet el az ember puszta elhatározásból a ragaszkodásban...

Először az őszinteség, majd a bizalom rendült meg, végül a tiszelet múlt el... Ő már egy ideje nem tisztelt engem, de már én sem őt. Képtelen vagyok. Amiket régen megoldható problémának gondoltam, ma már hatalmas sziklafalként magasodnak kettőnk közt. Van még ott nézetkülönbség, korkülönbség, csillagjegy összeférhetetlenség, szexuális problémák (ízlés, aktivitás, vágy, méret stb.) Imádom, de nem életem párjának. Ő nem a legjobb barátom, csak valaki, aki nem tud mit kezdeni velem, pechére a nyakán ragadtam... És valami, mélyen, mégis azt parancsolja nekem, hogy küzdjek. Küzdjek! Még! A végsőkig! Másrészt meg elfáradtam. Kiábrándultam. Tisztán látok. Nem látom értelmét. Nem akarom.


2014. szept. 24. 22:28
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Vagyis akarnám, ha látnám értelmét..
2014. szept. 24. 22:34
 2/13 anonim ***** válasza:
Annál a szónál, hogy "kiábrándultam" nem maradt bennem kérdés.
2014. szept. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem kiszerettem belőle, mert teljesen még nem, de sokkal többet vártam a kapcsolatunktól, mint amit ki tudtunk hozni belőle, tőle, és magamtól is... és ezt az érzést fogalmaztam meg kiábrándulásnak.

Egyértelmű jeleit mutatja, hogy nem szeret - bár egy veszekedésünknél mindenfélét a fejemhez vágott, de azt nem, hogy ne szeretne, és békülésnél még mondta is, hogy de, szeret... de ugye nem a szavainkkal szeretünk...

Nem látom, hogy ő küzdene értünk - apró semmiségeken, üres gesztusokon kívül..

És ráadásul ott az a sok-sok hiba, különbözőség, titkok...

Én küzdenék, de nem tudom mit lépjek. Fogalmam sincs mit tegyek, és főleg, hogy az egyáltalán vezetne-e valahová... Harcolni akarok, csupán azt nem tudom, van-e miért. Fáradt vagyok. Azt sem tudom hol áll a fejem. Csak agyalok, de nem jutok semmire.

2014. szept. 24. 22:55
 4/13 anonim ***** válasza:
Érd el, hogy bizonyítson. De ne játsz vele. Ha meggyőz, van értelme.
2014. szept. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
És mégis hogyan érjem el, hogy ő bizonyítson? Ez jól hangzik, csak ötletem sincs hogyan csináljam.
2014. szept. 24. 23:27
 6/13 A kérdező kommentje:
Ó igen, és ő szintén bizonyítást vár tőlem. Pedig én bizonyítottam, elég sokat, csak én régebb óta szeretem őt, mint ő engem, és egy kicsit belefáradtam a küzdelembe, ezért egy kicsit elhagytam magam... Ezt szándékomban állt magamtól is helyrehozni, de ő mióta összekülönböztünk, szintén tőlem várja a változást... holott én azért adtam fel, mert nem éreztem, hogy ő küzdene értem, értünk... Szóval csak egymásra mutogatunk. És nem érzem benne buzogni a tettvágyat. Ha ő akarna, akarnám én is, de nem tudom mit akar...
2014. szept. 24. 23:37
 7/13 anonim válasza:
Ugyan ez a helyzet :( várom én is a válaszokat
2014. szept. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Tudod mit? Elmondom én mit tennék. Megtenném, amit tudok. És ha elfogy az erőm, csak akkor adnám fel. ( de olyan nincs :) ) . Ha a dolog bukik, ne én legyek az aki nem tett meg mindent. És legyen tiszta a lelkiismeretem.

Ami meg lehet ellentmondás, de... Azért legyél vele, mert vele akarsz lenni....

2014. szept. 25. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Tökéletesen ugyanebben a helyzetben vagyok :( Egyre fáradtabbnak érzem magam, de még mindig küzdök... Újra és újra megpróbálom, akkor is, ha elesek. Nem értem magam. Nem értem a ragaszkodásomat sem. Más már hanyatt homlok menekült volna, én viszont iszonyat módon kötődöm. Mintha nem lennék önmagam...
2014. szept. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
*hanyatt-homlok
2014. szept. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!