Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én miért nem tetszek a könnyűv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én miért nem tetszek a könnyűvérű, laza butuska csajoknak, miért csak az okos, stréber, rendes lányok smárolnak, kefélnek, akarnak járni velem?

Figyelt kérdés
JÓ lenne már valami bevállalós, perverz, szexőrült tini csajjal járni vagy csak úgy barátság extrákban kefélgetni, összejárogatni. A mostani barátnőm is el akarom hagyni, mert nem hajlandó egyszer sem szexelni velem, mert jaj ő csk 14 éves és jaj, mert ő neki a szex nem fontos. MOndom, hogy lehet így élni, én szexmániás fiúként nem bírom már! Elhagyom és kész, bár tudom akik járnának helyette velem ők is sajnos ilyen prűd, apáca típusú jó kislányok. Velük sem lenne szex szinte biztos vagyok benne, katasztrófa, nem értem miért ilyenek, a szex a legjobb dolog az életben!
2014. szept. 24. 22:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

menj el egy k***ahoz

ritka nagy b*rom vagy mar bocs, es jobb lesz a csjnak is ha elhagyod, csak mert nem akar reggeltol estig d*gni, csak azt tudnam hany eves vagy?

2014. szept. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem dugna velem még egyszer sem! Mi értelme az ilyen kapcsolatnak? Ennyivel akkor csak legyünk barátok! A barátok sem dugnak általában. Akik meg végigkefélik a fél várost, azok a csajok nem akarnak tőlem semmit sem, mert szerintük ronda srác vagyok.
2014. szept. 24. 23:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem találsz akkor te szúrod el,tele van velük minden hely
2014. szept. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mégis hol? Bulikban is max kétszer jött össze, nem is vonzó csajokkal és ők is csak a csókot engedték, de nem is igazán vonzottak, nem is erőltettem a folytatást. De valami szexéhes csajt kifognék már végre, aki alkalmi szexben benne lenne VELEM, na az nem jött még össze.
2014. szept. 24. 23:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Arra még nem gondoltál, hogy nem prűd a barátnőd hanem simán 14 éves? 14 évesen én se gondoltam még a szexre hanem jujj lesz egy pasim akivel néha csókolózunk meg kézen fogva mászkálunk meg ilyenek. Talán keress idősebb lányt és megoldódik a "problémád". Vagy te is 14 éves vagy azért nem találsz? Akkor meg várj pár évet...
2014. szept. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!