Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehet járni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet járni osztálytárssal? :D

Figyelt kérdés
Tegnap megkérdezett az egyik osztálytársam, hogy járnék-e vele? Én kértem egy nap haladékot, holnapra kéne megmondanom neki.... Amúgy nekem bejön a pasi, velem egykorú. 14L

2014. szept. 16. 20:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
neee
2014. szept. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen nem "pasi", max egy fiú. Amúgy lehet, bár egyesek szerint ostoba dolog, főleg a korotokban, mert a ti korotokban nem tartanak sokáig a kapcsolatok, aztán ha rosszul alakul, folyton összetalálkoztok majd. Ami akkor gond, ha pl gyűlölködve váltok szét.
2014. szept. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
nemnemnemnemnem! szakitas utan meg evekig nezhetned a kepet!
2014. szept. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
2014. szept. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Benne van a pakliban hogy ha szakítotok akkor kicsit kellemetlen lesz találkozni de ezt neked kell végigrágnod hogy neked mennyire okozna gondot ha esetleg bekövetkezne és az alapján eldönteni.
2014. szept. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Láttam már ezt a videót, és épp ezért kérdeztelek titeket, hogy nektek mi a véleményetek erről.
2014. szept. 16. 20:51
 7/16 anonim ***** válasza:
Nincs is jobb attól, amikor az egész osztály és a suli majd a szakításotok után arról beszélget, hogy milyen vagy ágyban (mert gondolom azzal sem várnátok sokáig...). Tehát biztosan nem mennék bele, a másik pedig, hogy "házi nyúlra nem lövünk!".
2014. szept. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Igen, 6 éve vagyunk együtt!
2014. szept. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

jarjatok nyugodtan:)

enis igy voltam vele, szakitottunk de nemreg ujbol nagyon joba lettunk :)

14/l

2014. szept. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Igazából ahogy nézem, meg ahogy gondoltam is, nem lehet szabályt felállítani. Ez attól függ, hogy milyen a két ember személyisége, hogy tudnák-e elegánsan kezelni a szitut.
2014. szept. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!