Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet kijönni a barát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet kijönni a barát zonából?

Figyelt kérdés
Ha pozitívan megváltozna valaki külsőleg belsőleg ,akkor is csak barát maradna ?
2014. szept. 24. 23:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Igen. Bár a változás hátrány sem lesz.

Ahhoz hogy kigyere a barát zónából, meg kell lássa benned a férfit. Általában úgy, hogy féltékennyé teszed egy másik lánnyal.

Nem muszáj össze jönni más csajjal, csak beszélj neki más csajokról. Jól néz ki xy, szexi ez meg ez, stb...

2014. szept. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ember legyen a talpán aki erre akar válaszolni.
2014. szept. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy szinte minden kapcsolat a barátzónából indul. Ha nem vagy totálisan elfuserált és valamilyen szinten bejössz neki, egy idő után lehet kapcsolat. Általában ott szokták elrontani az emberek, hogy hisztiznek...
2014. szept. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3. rosszul gondolod
2014. szept. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Át kell gondolni a dolgot. Mert barátságból lehet szerelem, de ha vége a szerelemnek, nem nagyon lehet már barátság... ( tapasztalat ).
2014. szept. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Baratzonabol nehez kijonni, max akkor ha csajnak eppen nem jon ossze az aktualis meno alfahim es "megelegszik" veled...
2014. szept. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer sikerült. Csodát tett velem a kamaszkor és szép nő lett belőlem :D

Most jöttem össze azzal a fiúval, aki tiniként csak a lányhavert látta bennem :)

2014. szept. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7. lányoknak egyszerű, csak le kell fogyni 100 kiló alá
2014. szept. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én híztam, bocsi :(
2014. szept. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A barát zónába általában az emberek magukat rakják bele, azzal, hogy barátkoznak és nem kezdeményeznek. Később meg nem mernek, mert akkor lehet, a barátságot is elveszítenék.


Biztos jó pont az is, ha fejleszted magad, de kezdeményezés nélkül nem fog rájönni a másik, hogy te valami mást is szeretnél tőle.

2014. szept. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!