Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezhet olyan hogy sose lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyan hogy sose lesz már párkapcsolatom? L/23

Figyelt kérdés
Csak rövidebb kapcsolataim voltak, és még senkivel sem feküdtem le. Valahogy kilátástalannak találom hogy lehetne valakim. Már egyre inkább kezdek a férfiaktól undorodni a csalódások után.
2014. szept. 25. 11:05
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Mondjuk próbálj olyan pasikkal kezdeni, akik komolyan is gondolják a párkapcsolatot.
2014. szept. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

A mai huszonévesek között szerintem nem sok van olyan :-)

Akkor csak lehet sok a kétségbeesett fiatal lány a mai világban...

2014. szept. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Hazudni bárki hazudhat.
2014. szept. 25. 11:41
 14/20 anonim ***** válasza:
Én egyébként ezen a dolgon 33 évesként kezdtem el gondolkodni, hogy sose találom meg az igazit és 34 évesen meglett :-) De vannak emberek akik 39-40 évesen lelik csak meg, meg olyan is van aki soha...de ott az illetővel is gond van.
2014. szept. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Itt is a kérdezővel van gond. Csak az én környezetemben iszonyatosan sok értelmes, intelligens, művelt, kedves férfi van 18 és 25 év közötti korral, aki semmi másra nem vágyik, csak egy aranyos barátnőre. Soha nincs szerencséjük, mert a drága hölgyek ezerszer inkább egy bunkó, nagypofájű hülyegyereket választanak, mint őket. Az a nő aki pedig állítása szerint normális férfit keres gyakorlatilag az egzisztenciát is számonkéri, ami egyetemista férfiak esetében még nem nagyon van, hiába lesz belőle mérnök, vagy orvos.

Nekem az a személyes véleményem, hogy az a fiatal nő, aki nem talál magának normális társat, az ássa el magát baromi mélyre, mert ezek szerint iszonyatosan felszínes és a szőke herceget várja fekete BMW-ben, és nem lehet az igényeinek megfelelni.

2014. szept. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

"rövidebb kapcsolataim voltak"


Nem értem, mi a problémád.

2014. szept. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

legalább eggyel összefeküdhettél volna :-o :-)

vagy annyira rövid volt hogy else jutottatok az ágyig?

pedig a pasi biztos benne lett volna

utána másképp gondolkodnál :-) :-o :-D :-)

2014. szept. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

# 15

Szivembol szoltal testver.

2014. szept. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

aki azt írta hogy rajtad múlik, kivel jössz össze, igazad van. nem másokat kell hibáztatni hanem fejleszteni az embereismereteden. bárki hazudhat, de ha semmit se teszel elene, ugyanilyen rossz marad.


és annak is igaza van aki azt írja hogy benned van a hiba. rengeteg normális srácot lehet találni, eleve több férfi van magyarországon, és több köztük a fiatal egyedülálló, és ők próbálkoznak. aki ma nő létére nem talál férfit, az valószínűleg egy álmodozó/aszociális ember.

2014. szept. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én 24 éves vagyok és még sosem volt párom, kb mostanra jutottam el oda hogy már elfogadom magam és ki merem jelenteni hogy van akinek ùgy vagyok szép, jó ahogy vagyok. Tény hogy nekem nem kell akárki, sose volt jó bárki, eddig akik tetszettek később rájöttem hogy nem is ők tetszettek hanem a beléjük képzelt tökéletes valaki. Most először van egy srác aki ùgy tetszik ahogy van egy tök átlagos mégis nagyon különleges ember akinek a legjobb jár a világon és csak azért érzem hogy nem vagyok neki elég jó mert hiszem hogy neki a legjobb jár. Pedig belülről mégis érzem hogy nagyon boldogok lehetnénk de majd az élet eldönti vagy a pasi hogy mit akar, na mindegy millió sorba irhatnék még a lényeg hogy sosem szabad alább adni, akiket én elküldtem tudom hogy nem lettünk vna boldogok mert mellettük kerestem volna a lelki társam és jelenleg is ez van, a kiszemeltem mellett mikor két szót se szoltunk egymáshoz akkor is ùgy éreztem hazataláltam. Persze tény hogy azon felül hogy ő a legrendesebb ember a világon néha azt kívánom lenne kicsit csùnyább mások szemében, vagy tudom is én, hogy más nőnek ne tetszene mert sok a ribi akik meg tuti rámásznak, a lényeg hogy nem te vagy az egyetlen aki ilyen cipőbe jár, de tényleg előbb magunkat kell elfogadni, meg azt is el kell fogadni ha a másik nem akar minket, aztán majd csak mindent megold az élet.
2014. okt. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!