Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok barátnőt találni? Miben kellene változnom, hogy egy boldog párkapcsolatom legyen?

Figyelt kérdés
Sziasztok :) 23 éves korom ellenére, még soha nem volt barátnőm, értelemszerűen szűz vagyok. Sokat próbálkoztam lányoknál,sikertelenül.Sikertelenségem okának előnytelen külsőmet tartom, ezt már több lánytól is hallottam a hátam mögött. Csúnyának találom az arcom és mindössze 60 kg vagyok. Rengeteg visszautasításban volt már részem, emiatt az önbizalmam sem áll a helyzet magaslatán. Próbáltam mások tanácsára változtatni,de nem járt eredménnyel. Amúgy sokat sportolok, focizom, úszom, asztaliteniszezem. Imádok olvasni és hasznosan eltölteni az időm. Egy átlagos srác vagyok és szeretnék egy barátnőt, aki mellett önmagam lehetek és Ő is legyen boldog mellettem, bár időnként úgy érzem ez számomra a lehetetlen kategória.Nincsenek nagy elvárásaim, tisztában vagyok azzal, hogy mennyit nyújthatok és milyen vagyok.Sok bunkó stílusú visszautasításban is volt részem, de nem szeretném csak a lányokat okolni, magamban keresném a hibát. Szerintetek mit kellene tennem vagy min változtassak? Mindenkinek köszönöm a válaszát.

2014. szept. 21. 20:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Én nem bírtam tovább, elmentem egy fizetős lányhoz. Sok önbizalmat nem ad, pedig sikeres volt (elélveztem). Nem tartom magam csúnyának, de annyiszor kibabráltak velem a lányok, és ha ők nem is, akkor is bezavart egy féltékeny ex, vagy a kiszemelt lány barátnője, akinek nem vtam szimpatikus. De kicsit most már felszabadultabban tudok majd talán barátnőt találni. Én is sóvárgok már egy kapcsolatért. Sokszor érzem azt, hogy bele kell törődni. Én azt ajánlom, menj egy lányhoz, ha van pénzed, én nem bántam meg. 22/f
2014. szept. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
88%
Ne keseredj el. Nagyon fiatal vagy, 23 évesen a korosztályod nőtagjai is elég gyerekesek még. Ha megbízható, értelmes, jó ember vagy, akkor egészen biztosan fogsz találni egy olyan nőt, aki ezt értékeli benned. Ha pedig az agyatlan tyúkokat nem vonzod, azt inkább tartsd szerencsédnek. Mindenekelőtt pedig tiszteld és szeresd saját magadat, mert csak ezután várhatod azt, hogy mások is tiszteljenek.
2014. szept. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Első kérdező: Még nem vagyok abban a végső elkeseredett stádiumban, bár gyengébb pillanataimban már megfordult a fejemben. De nem szeretném fizetősre váltani ezt a páratlan élményt.

Második válaszoló: köszönöm szépen. Ha nem túl nagy kérés a nemed és korod mellékelnéd? Minden építő jellegű vélemény segítséget nyújt :)

2014. szept. 21. 21:11
 4/25 anonim ***** válasza:

En 20 evesen vesztettem el a szuzessegemet az elso baratnommel, szerelmesek is voltunk nagyon. Elotte 1 evvel mar nagyon zavaro volt a csajhiany, de nem cserelnem el ezt az elmenyt semmire, nem erdemes csak egy random prostival elintezni sztem.

Azoknak akiknek nem megy magatol a csajozas (en is ilyen voltam), kemeny munka megtanulni, de nem lehetetlen, es nagyon megerte.

A kulso fontos, de nem ugy ahogy nekunk fiuknak egy lanyban. Nyilvan egy modelkulseju csavo majdnem minden csajt megkaphat, de atlagos vagy rosszabb kinezetnel az szamit, hogy mennyire latszik hogy torodsz magaddal. Pl rendes frizura, jol allo szemuveg, ne legyenek ragyaid meg sarga fogaid, legyel apolt es tiszta, stb. Ezek csak rajtad mulnak. Ezen kivul fontos az oltozkodes es a stilus, menj el nyugodtan egy lany ismerosoddel vasarloni, sokat fog segiteni megtalalni a hozzad illo dolgokat.

A masik nem figyelmenek felkeltesenek a kulcsa a viselkedesed. Legyel magabiztos, laza, csipkelodo de vicces, es csak egy picit nagykepubb, mint amit megengedhetnel magadnak. Ne erzodjon rajtad, hogy langolo parazson lepkednel csak azert, hogy hozzad erjen egy lany, ereztesd veluk hogy te egy magabiztos ferfi vagy, aki szereti jol erezni magat, es ha ugy adodik szivesen ismerkedik masokkal.

Leirva nehez elmagyarazni ezeket, de van sok konyv a temaban (foleg angol nyelven), es ha nehanyszor megfigyelned par jol csajozos ismerosod viselkedeset, hamar ra tudnal erezni a dologra. Sok sikert!


25F

2014. szept. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Igyekszem gyakorlatba ültetni mindazt amit leírtál. Sajnos tényleg nem vagyok magabiztos és tisztában vagyok azzal is, hogy a lányoknak egy határozott férfi kell, de egy sikerélmény biztosan mindent megváltoztatna. Kösz szépen a jó tanácsot :)
2014. szept. 21. 21:20
 6/25 anonim ***** válasza:
1. vagyok, én mindig baromira figyelek az öltözködésemre, stílusom van, fülbevalókat hordok, nem mentem a b*zik kategóriájába, de valóban nem vagyok egy unalmas kinézetű szürke valaki. Ismerkedni tudok, szóval odamenni egy lányhoz nem feltétlen gond. Nem is érződhet rajtam, h annyira szerethiányos, és összetört lennél emiatt. Sőt még csak úgy random is szoktam szemezni, gyakran csinos lányokkal az utcán. A gondom az, h bent ragadok gyakran a baráti zónában, és onnan nem jövök ki. Még vicces is vagyok, meg tudok nevettetni bárkit, órán vagy akárhol, és még egy kis arcot is megengedek néha magamnak. De mindig udavarias, kedves, és jófel vagyok a lányokkal. De mint írtam, mindig bezavar vki, vagy vmi, és emiatt 22 éves létemre egy barátnőm sem volt még. Emiatt sajnos eltűnt az az érzés belőlem, h sikerülhet. Úgy tekintek rá már néha, mintha egy lehetetlen küldetés lenne. De a legrosszabb az, amikor látom egy barátomat boldogan, akinek minden, talán még hozzá képest barátnő is összejön. Nagyjából első próbálkozásra..ez fáj talán a legjobban. Szóval ne haragudj 4-es, de amit írtál sz*rt sem ér, de legalábbis nekem eddig a legkevésbé sem segített. Már néha nem is akarok keresni, nehogy még több csalódás érjen, és még inkább magamba forduljak. Lehet várni kéne, és vmi felsőbb erő küldene nekem egy olyan lányt, aki szeretne engem..
2014. szept. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Én is mindig a barát zónába kerülök, sőt legutóbbi esetem minden képzeletet alulmúlt. Amúgy nem bántad meg, hogy igénybe vetted egy fizetős lány szolgáltatásait? Mert gondolom a sikerélmény nem lehetett ugyanaz, szóval nem maradt benned hiányérzet?
2014. szept. 21. 21:45
 8/25 anonim ***** válasza:
A második válaszoló voltam. Kérésedre: nő vagyok, lassan 30 éves.
2014. szept. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
0%

1-es valaszara (4-es vagyok).

Nekem tok mindegy, hogy elhiszed-e, hogy amit irtam, attol meg ez igy van es igy mukodik. Pont.

Mivel te mar ugyis mindent tudsz, akkor javaslom csinald tovabb amit eddig, es megkapod ugyanazt az eredmenyt (azaz a semmit). Nekem ettol nem lesz jobb, vagy rosszabb napom, hidd el, hogy lesz*rom.

2014. szept. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Szia. Bizonyos szempontból nem bántam meg, más szempontból viszont lehet megfogom, ezt előre nem tudhatom. Azért nem bántam meg, mert egy rendes, és megértő lányt fogtam ki. Valamint muszájnak éreztem, mert egyszerűen az önkielégítés már nem okozott örömöt, vagy csak nagyon rövid időre. Annyira vágytam egy fiatal lány testére, és arra, hogy intim kapcsolatba kerüljek vele, hogy már (valszeg neked is) minden egyes gondolatom ekörül járt. Olyannyira fojtogatott a szüzesség lánca, hogy úgy gondoltam, mások is érezhették ezt rajtam, habár ezt senkinek nem árultam el. Bevallom, gyakran a magányban férfi létemre elsírtam magam, ahogy sajnos a mai napig teszem. Igaz, nem vagyok rá büszke, és senkinek nem hirdetem, de nem tudtam tovább várni. Ha tudtam vna konkrétan, h mondjuk 24 évesen lesz barátnőm, lehet, sőt valószínű, hogy nem élek ezzel a lehetőséggel. De a bizonytalanság, és a kívánat annyira eluralkodott bennem, hogy nem tudtam tovább várni, hiszen olyan vmi maradt ki addig az életemből, ami mindenki másnak megvolt már, és ezt óriási hátrányként éltem meg. De ha vmikor tényleg lesz egy kapcsolatom, akkor biztos vagyok benne, hogy emlékezni fogok rá, és ha akkor nem, akkor már nem fogom bánni. 4-esnek: bocsánat, nem megsérteni akartalak, csupán elmondtam, h ez nem mindenkinek működik, ahogy Te mondod. Lehet szempont, de nem döntő fontosságú. Én csak egy ellenpéldát szerettem vna felhozni, a saját esetemmel.
2014. szept. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!