Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lepjek tul rajta?

Figyelt kérdés
szakitottunk,es folyton ra gondolok,tudom hogy nem nekem valo,es nem kene bannom,de mindig o jut eszembe mindenrol,meddig tart ez?mi van ha nem tudom kiheverni?
2014. szept. 25. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Ismerkedj más fiúkkal, beszélgess velük, vagy valami. Aztán majd csak elfelejted.
2014. szept. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 csabika1971 ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. szept. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
en 18 a baratom 34 volt , epp ezert gondolom hogy nem volt nekem valo es amugy sem lett volna jovoje a kapcsolatnak,nagyon bunko volt,de most megis hianyzik.. :(
2014. szept. 25. 13:23
 4/7 csabika1971 ***** válasza:

Időseb férfi nem az jelenti, hogy nincs jövője a kapcsolatnak. Ha ezt meg mondat is neki, akkor nem csodálom, hogy bunkó volt veled.

Nem tudom dolgozol e már vagy tanulsz? Mert ezért kérdeztem a korod, mert búfelejtésnek a munka ideális, mert bele lehet temetkezni, ha még sz'r akkor is. Sajnos a tanulás nem ilyen.

Próbálj új embereket és helyeket megismerni, vagy csinálj olyan dolgokat sűrűbben amik előtte lekötötték a figyelmedet.

2014. szept. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem csak dugni voltál neki jó? :D Ebből a korkülönbségből és abból hogy "bunkó" volt ez jön le egyből.
2014. szept. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
3evig voltunk egyutt,nem csak a dugasert ahogy te mondod,amugy bunko a kapcsolatunk vegefele kezdett lenni,marmint nem megtisztelni engem arra ertem,inkabb
2014. szept. 25. 13:58
 7/7 csabika1971 ***** válasza:

15 évesen kezdtél egy 31 éves pasival, azt a rohadt.

Apád helyében eltörtem volna a derekad, a csávót meg elástam volna jó mélyre!

2014. szept. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!