Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi oka lehet annak hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi oka lehet annak hogy egy kapcsolatban egy férfi bántalmaz egy nőt?

Figyelt kérdés
2014. szept. 25. 13:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Az hogy a férfi egy beteg ember és azt hiszi mindent megtehet a másikkal amit csak akar.
2014. szept. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
A férfi elég gyenge jellem, ha ehhez kell folyamodnia. Másrészt pszichésen biztos van valami baja...
2014. szept. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
17%
mirét ti mit csinálnátok ha a csajotokról kiderülne hogy 5en sexeltek vele egyszerre? megsimogatnád a fejét hogy jól van drágám ügyes vagy?!
2014. szept. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%

Az első és a második válaszoló lényegében már elmondta a lényeget. Ehhez hozzáteszem még, hogy az is egy ok, hogy bizonyos esetekben a nő hagyja magát. Mert sajnos előfordul, hogy a nő, akit bántalmazott egy pacák, a fizikai erőszak ellenére is marad, hogy "majd megváltozik" - amikor a változásnak egy szikráját sem mutatja a csóka.


Szóval bizonyos esetekben a nő is ludas, ezt ne felejtsük el.

2014. szept. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%

"mirét ti mit csinálnátok ha a csajotokról kiderülne hogy 5en sexeltek vele egyszerre? megsimogatnád a fejét hogy jól van drágám ügyes vagy?!"


Ha nem tetszik a múltja és nem tudod elfogadni, akkor szakítasz vele. Talán nem attól fog megváltozni a múlt, ha bántalmazod.


A nőknél meg sajnos tényleg gyakori, hogy tagadják még saját maguk előtt is. Ez azért elég nagy trauma és pszichés teher tud lenni. Főleg, ha ezelőtt a szemedben ő volt a védelmező és a biztonságot adó férfi.

2014. szept. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 csabika1971 ***** válasza:
66%

Kezdjük azzal a történetet nem ismerjük ami a verést kiváltotta. Alap esetben elképzelhetetlennek tartom, hogy bántsak egy nőt. De biztos vagyok benne az élet képes lenne olyan helyzetet teremteni, hogy erre rácáfoljak.

Csak egy példa amitől biztososan eldurranna az agyam, feltételes mód mert nincsenek: Ha olyant látnék mikor az anyja veri a kiskorú gyermekem. Biztosan elöntene a harci kedv, mert ilyent látva idegen nő esetében is viszket a tenyerem.

2014. szept. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%
De azt senki sem kérdezi meg itt, hogy vajon mit művelt a nő, hgy ezt kapta...:O Mert azért vannak ám isznyatosan gerinctelen nők is...
2014. szept. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
37%

Mocskosul nagy szégyen, de én is megütöttem az egyik barátnőmet.

Őt konkrétan nem tartom kifejezetten áldozatnak, szándékosan olyan dolgokat tett, illetve mondott, amikről tudta, hogy elpattan a cérna, de ettől függetlenül nem lett volna szabad. És nem annyi történt, hogy megcsalt.


De hangsúlyozom, a legteljesebb mértékig tisztában vagyok vele, hogy nem szabad. Ugyanakkor én is el tudok képzelni olyan szituációt, amikor ez a szabály nem érvényes, de csak akkor, ha valaki mást védesz ezzel - egy érdekes videó a témában, előfordul fordított eset is

https://www.youtube.com/watch?v=u3PgH86OyEM

2014. szept. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
20%
és mi van ha a pasi veri a nőt?
2014. szept. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
10%
Ha mást ezzel védelmezel, mert a nő is bántalmazó az már szerintem megint más kategória. Ez a kérdés elég bonyolult tud lenni.:D
2014. szept. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!