Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak miért hiszik azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért hiszik azt hogy ő nélkülük nem boldogul egy nő?

Figyelt kérdés
2014. szept. 25. 14:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem nem hiszik azt.
2014. szept. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%

Nem hiszem azt.


- Egy férfi.

2014. szept. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
20%
Békeidőben tud, viszont a most nagyon autonóm, karrierista nők többsége is erős férfi támaszát keresné, ha háborútól, természeti vagy ipari katasztrófától összeomlana körülötte a világ.
2014. szept. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
20%

Amikor meg kell szerelni dolgokat a házban,vagy be kell kötni gázt,áramot,vagy például ha eléd raknak egy amúgy tök egyszerű eszközt,ami amúgy feszültség és áram elosztó,meg tudod csinálni? És ne gondoljatok itt bonyolult dologra,csak mondjuk 3 égőre kell elosztani,hogy egyenlően kapják.

Tudod mit mondott akinek megmutattam nőismerőseim között? Ja hát fogalmam sincs mi ez,nem értek hozzá,inkább légyszi csináld már meg nekem...

Sőt az apám is először aki amúgy ért ilyenekhez,ő sem tudta elsőre hogyan kellene megcsinálni.

2014. szept. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4: Én sem tudnám megcsinálni, mert nem értek hozzá. Gondolom te sem úgy születtél. Cserébe megtervezek neked szinte bármilyen épületet és fel is építem az utolsó szegig.
2014. szept. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk nekem fura az, ha egy építészmérnöknek nincsen gépészeti és villamossági ismeretei.
2014. szept. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
a szinte bármilyen épület azért merész kijelentés
2014. szept. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Költőnő? ***** válasza:
92%

néha, mikor kipattan itt a nő-, pasiszapulás az a benyomásom, h nőből és ffiből is 3 féle van. (az itteni hsz-ek szerint)

Nő:

Karrierista/pénzéhes ri#nc

Kitartott ri#nc

Rút

Pasi:

Magasvékony, alacsonyvékony (nőt sose kap)

Pénzes/kigyúrt/Sokdiplomás

Normáliskedveshelyes (elenyésző átlag)

Namármost.

Az én véleményem az, h egy NORMÁLIS nő:

Boldogul egyedül

Nem szórakozik a férfiakkal

Nem kapcsolatfüggő

Nem általánosít

Van önálló gondolat/érzelemvilága

Nem másokat hibáztat a sikertelenségéért

Van tartása

A NORMÁLIS férfi:

Nem nyavalyog, nem hisztizik

Nem általánosít

Van önálló gondolat/érzelemvilága

Nem másokat hibáztat a sikertelenségéért

Nem szórakozik a csajokkal

Van (férfias) tartása


A fentieket szem előtt tartva a NORMÁLIS nő/férfi boldogul egyedül, nem keres kétségbeesetten társat, de főleg nem a másikra mutogat, h ki miben és miért hibás és ki, kire mennyiben támaszkodik.


Én ugyan áramkört nem tudok bekötni, de bármikor leburkolok egy fürdőszobát, konyhát, villanykörtét cserélek, apróságokat megszerelek magam.


Gondolom a ffiak többsége meg tud főzni.

De ha vmi durvább dologra van szükség akkor férfiért kiáltok, mint ahogy a ffi is tortáért cukrászdába megy, nem süti meg.

(kivételek persze mindig vannak)

2014. szept. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
92%
Tök komolyan mondom hogy a férfiak többsége tud főzni, mosni, gyereket pelenkázni, stb. is, csak nem reklámozzuk, nálunk a takarítás, vasalás már így is az én feladatom.
2014. szept. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a férfi ismerőseim többsége teljesen elméleti ember és nem rendelkezik műszaki vénával, ha mégis megpróbál valamit, elrontja. Tehát nem feltétlenül a nemeden múlik, miben vagy jó, lány is meg tudja tanulni ezeket, ha érdekli. Ahogyan vannak női katonák, tűzoltók, rendőrök is. Csak a nőket ezek a dolgok nem vonzzák általában.

Mindenki boldogul egyedül, férfi is, nő is. De együtt jobb, nem?

2014. szept. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!