Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kötődtél már annyira valakihez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kötődtél már annyira valakihez, hogy nélkülük semminek érezted magad?

Figyelt kérdés

2012. máj. 1. 08:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen. A jelenlegi barátomhoz. Azóta kimásztam belőle, mert a barátokra is szánok ídőt. Persze olyankor is a barátomra gondolok, de így legalább nem csak ő az egyetlen ember, aki szeret - persze a családon kívül. Kb 10 hónapig voltam ebben a ciklusban, amit te mondasz.
2012. máj. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem.

Talán gyerekkoromban a szüleim

2012. máj. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Üresnek éreztem magam, nem semminek. Nekem is vannak értékeim és nem vagyok semmi, nem függök senkitől, szóval ez a semminek érzem magam dolog önostorozás és hülyeség. Hiányt érezhet az ember, ürességet is, de attól, hogy egyedülálló még épp ugyanannyi ér mindenki.
2012. máj. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerelemből még soha, de a legjobb (és egyben egyetlen) barátnőm nélkül elég pocsékul tudom magam érezni. Ha kb. egy hétig nem tudunk beszélgetni, már gyomoridegem van miatta.
2012. máj. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem.

Nem vagyok kapcsolatfüggő.

2012. máj. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 x Susy Omega x ***** válasza:
a csokihoz.
2012. máj. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Aha, az exemhez. Mióta elment, egyszerűen elvesztem, fogalmam sincs ki vagyok, mit akarok, mit miért csinálok. Semminek nem érzem magamnak, az üres tényleg jobb szó, mindenesetre egy részem hiányzik.
2012. máj. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

bocsi, rosszul fordítottam:S

a rihanna we found love introjába van ez, hogy:

"and without them, you feel like nothing"

2012. máj. 1. 10:10
 9/10 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=b66CfODEaEQ


I have nothing without you

All my dreams and all the lights mean

Nothing without you



Amúgy igen, 1 hónapot szenvedtem miatta. Úgy igazán .. már kezdek jobban lenni. Az exemről van szó.

2012. máj. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ja,kapcsolatfüggő vagyok. vagy iszonyúan kötődök valakihez vagy elutasítok minden társas kapcsolatot hogy ne égessem meg magam mégegyszer.
2012. máj. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!