Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos volt a kifakadásom?

Figyelt kérdés

A barátommal most költöztünk össze, mindketten dolgozunk. Reggel nem tudtam kitakarítani, mert ő éjszakás, alszik és egy kanalat nem lehet úgy arrébb tenni, hogy ne ébredjen fel. Felébredt, gépezett 1 órát, addig én porszívóztam, mostam, mosogattam, stb, aztán befogtam, hogy mosson fel. Aztán elkezd hisztizni, hogy de ő csak 1 órát tudott gépezni, én meg délelőtt nem csináltam semmit (de mit kellett volna ha ő alszik?). Végig köcsögölt, csomó cuccát mondtam, hogy tegye el (pl a strandpapucs amit már 2 hónapja könyörgök, hogy vigyen haza), odanyomom a kezébe, erre visszateszi oda ahol volt, meg még rugdossa az én cipőmet, hogy az enyém is ott van, de annyira hülye, hát abban az 1 db bokacsizmában megyek ki az utcára, de még neki áll feljebb, amikor 5 pár cipője kint van, amit nem is hord... Már olyan ideges voltam, hogy amikor ment az anyjához, utána hajítottam a cipőit, hogy ha ő nem teszi el, akkor tessék, rendeztem a sorsukat...


Nagyon idegesít, hogy ennyire mihaszna, és még ő magyaráz nekem? Komolyan, eldobom az agyam...


2014. szept. 25. 17:15
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*1 pár bokacsizma, bocsi
2014. szept. 25. 17:16
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez ilyen lesz...
2014. szept. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szedj magnéziumot!
2014. szept. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát már nem kicsit van tele a hócipőm, a mosógépünk is elromlott, egy hete mondom, neki, hogy hívja már ki azt a nyomorult szerelőt, "jóvan, ne magyarázz már, ki fogom hívni, nem kell a cirkusz", annyira kihívta, hogy semennyire, ezt is nekem kellett intéznem...
2014. szept. 25. 17:21
 5/11 anonim ***** válasza:
Egy férfi nem mos, nem mosogat, nem mos fel, csak akkor ha egyedül van, ha muszáj. Viszont a nőnek sem kell havat lapátolni, fát vágni, betonozni. Ez van.
2014. szept. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Gondolom jó bonyolult volt felhívni egy szerelőt, hogy jöjjön ki megnézni a mosógépet... :D Szerintem kicsit túl hamar felkapod a vizet, ismerek ilyen embert személyesen is, nagyon ritkán érzem jogosnak amit csinál.
2014. szept. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát ő havat se lapátol, fát sem vág, betonozni sem betonoz, nem is valószínű, hogy 4 emeletes ház 2. emeletén valaha is fog, úgyhogy nyugodtan ténykedhet olyan területeken, mint a háztartás. Ez 2014 Magyarország, nem az az időszak, ahol apuci vígan eltartotta az asszonykáját meg a gyerekeit és mindenki hú de jól megvolt 1 fizuból.
2014. szept. 25. 17:24
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy bonyolult lett volna, inkább csak az az idegesítő, hogy egy hete car a mosógép, ennyit kérek csak tőle, hogy hívja fel és nem. De azért nagyon tud ordítozni, meg reklamálni nekem, hogy 3 napja a szennyesben van a kedvenc pólója...
2014. szept. 25. 17:27
 9/11 anonim ***** válasza:
Figyelj, mindig van választásod.
2014. szept. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem bírod akkor keres olyat akivel jobban megvagytok. Igazából tök mindegy, szerintünk jogos-e a bajod vagy sem, neked attól nem lesz hirtelen egyik napról a másikra jobb, nem igaz? Ha nagyon nem tetszik a helyzet és megbeszélni sem tudjátok, akkor nyugodtan kereshetsz háziasabb férfit, olyanok is vannak.
2014. szept. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!